Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Giresun Karayolları Misafirhanesi

Giresun Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Giresun ilinin merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 104. Şube Şefliği bünyesinde hizmet vermekte olan Giresun Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinde merkezi bir konumda hizmet vermekte olup,  çevresinde bir çok kamu işletmesi bulunmaktadır. Bu sebeple çevresinde konumlandırılmış lokanta, büfe, avm, hastane, atm, kafe bulunmaktadır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmekte olup, konaklama açısından her denli avantajlı bir misafirhane olmaktadır. Bu sebeple rezervasyon yaptırarak gitmeniz yararınıza olacaktır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri Karalahana çorbası, menden çorbası, fasulye diblesi, pezik, ısırgan yemeği ve hamsi böreği arasında yer almaktadır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Giresun Kalesi, Zeytinlik Semti, Kapu Camii, Giresun Adası, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl ve Tirebolu Kalesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Giresun Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Giresun Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesi Adresi : Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:349 Merkez – Giresun 

Giresun Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0454 215 16 81

Giresun Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Giresun Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

güzel bir misafirhane idi güvenlik olan arkadaşlar çok yardımcı oldu elinden geleni yaptı
oldukça merkezi bir yerde karşısında sahil var mennun kaldım ben
yanında bir çok kamu kurumu var bu sebeple her ihtiyacınızı çevreden giderebilirsiniz
klasik bir kamu misafirhanesi herşey var.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Giresun Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Giresun Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Giresun Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Giresun Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Giresun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Giresun Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Giresun Karayolları Misafirhanesi Konumu Giresun Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

108 adet sorgu var. 1,384