Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi

İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 24. Karayolları İzmir Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan Güzelbahçe Bakımevi içerisinde yer alan Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi güzergah üzerinde konaklama fırsatı sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi anayol üzerinde yer almakta olup, Güzelbahçe Çeşme otoyolu üzerinde bulunmaktadır. Modern odaları sayesinde güzel bir uyku geçirmenize olanak sağlamaktadır. Kahramandere mahallesine bağlı olana misafirhane aynı zamanda mahalle merkezine 3 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda oda içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm imkanlar sağlanmakta olup, buzdolabı, televizyon, kesintisiz sıcak suyu, banyosu, kurutma makinesi gibi tüm temel ihtiyaçlar eksiksiz olarak sunulmaktadır.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi otopark sorunu olmadan rahatlıkla aracınızı park edebileceğiniz bir alanda yer almaktadır. Ana yol üzerinde yer aldığından kaynaklı ihtiyaçlarınızı hemen arkasında yer alan Güzelbahçe ilçesinde halledebilirsiniz.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Güzelbahçe sahili, Yaka Otantik Pazarı, Yelki Organik Pazarı, Gece Pazarı, Balıkçılar Çarşısı, Küçükkaya Köyü ve İnkaya Mağarası gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kahramandere Mahallesi, 890. Sokak Çeşme Otoyolu üstü Güzelbahçe – İzmir

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0553 235 90 67  — 0232 234 21 33​

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Aile olarak konakladık. Güzel, temiz ve hesaplı bir yer. Çeşme otobanı kenarında Şayet İzmir merkeze veya Çeşme istikametine gidecekseniz, otobana çıkan kapıdan çıkabilirsiniz, görevli yardımcı olur. Ancak yakınlara gitmek için arka karayolları şantiyesi tarafından çıkmanız gerekir.
Ailece 10 kişi 3 odada kaldık, çok memnun kaldık. Karayolları ailesine, tesis personellerine teşekkür ederiz.
Misafir Perver bir alan herşey çok güzeldi
güzel bir konaklama fırsatı sundular bize, çalışan arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 1 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 2 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 3 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 4 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 5 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 6 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 7 Guzelbahce Karayollari Misafirhanesi resimleri 8

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi

Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Güzelbahçe Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Konumu Güzelbahçe Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,337