Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Van Karayolları Misafirhanesi

Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Van ilinin Edremit ilçesinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 11. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak konaklama hizmeti veren Van Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözümler sunmaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi 5 yıldızlı otel konseptinde hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır. Oda içerisi profesyonele dizayn edilmiş olup, mükemmel bir atmosfer sunulmuştur. Kendisine hayran bırakan oda içerisinde sunulan olanaklar ile beğenilen bir misafirhane olmaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi konum itibari ile Van gölünün karşısında bir konumda ye almaktadır. Odalarından Van Gölünün muhteşem atmosferini görmenize olanak sağlarken aynı zamanda restoran kısmında göl manzaralı masaları ve kafeteryası ile de güzel bir zaman geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi Van göl karşısında yer almakla birlikte Edremit ilçe merkezine 6km ve Van il merkezine ise 20km mesafede yer almaktadır. Aracınız ile geldiğinizde hem konaklama yapmakta hemde il ve ilçe merkezlerini görebilmenize olanak sağlamaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Keledoş, Kürt Köftesi, Acem Köftesi, Sengeser, Ciriş Pilavı, Kurut Aşı, Murtuğa, Otlu Peynir, Helise Yemeği ve Kavut yer almaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Akdamar Adası, Van Gölü, Akdamar Kilisesi, Van Kalesi, Van Kedisi Evi, Hoşap Kalesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Van Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Van Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Van Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Van Karayolları Misafirhanesi Adresi : Akköprü Mahallesi, Şantiye Yolu Sokağı, No:8 Edremit – Van

Van Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Van Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0432 485 10 50

Van Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Van Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Van Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Van Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tertemiz, düzenli, şık tüm ürünler yeni, çalışanlar ilgili, kamu personeline 2 kişilik oda 360₺ ödeme nakit, tek kelimeyle mükemmel kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz herkese şiddetle tavsiye ediyorum
Çok nezih ve temiz bir ortamı var. Odalar pırıl pırıl. Fiyatı gayet makul ve kahvaltı da dahil. Odanızdan Van gölünü ve tam karşıda Süphan Dağını seyretmenin keyfi muhteşem. Görevliler gayet ilgili, kibar ve misafirperver. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Çok güzel 5 yıldızlı otellerden daha güzel. Akşam gün batımını görmelisin. Van gölüne bakan taraftan oda isterseniz memnun kalırsınız
Şehir merkezine 20- 25 km uzaklıkta.gölün kenarında kurulmuş.güzel bir yer. Ayrıca Edremit’te 6-7 km mesafededir.
Yeni yapılmış çok güzel bir tesis misafirhane çok güzel odalar temiz düzenli tesis şehir dışında ve göl manzaralı
Harika bir tesis içinde bulunur. Van gölü manzaralıdır. Sosyal tesis gayet başarılıdır.

Van Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Van Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Van Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Van Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Van Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Van Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Van Karayolları Misafirhanesi Konumu Van Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

117 adet sorgu var. 0,405