Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Manisa Karayolları Misafirhanesi

Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Manisa ilinin merkezine bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları 23. Şube Müdürlüğü konaklama hizmeti veren Manisa Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti ile akıllarda yer edinmektedir. Kamu güvencesinde konaklama hizmeti sunmakta olup, kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Manisa Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezi konumunda yer almakta olup, hemen yanında Merkez Efendi Devlet Hastanesi yer almaktadır. Ulaşım problemi bulunmamakta olup, ana cadde üzerinde yer almaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi hemen yanında hastahane bulunmakta ve çevresinde restoran, kafeterya, kuaför salonu, eczane, atm, taksi durağı gibi bir çok irili ufaklı işletme bulunmaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Manisa Kebabı, Alaşehir Kapaması, Nohutlu Mantı, Simit Ekmeği, Odun Köftesi, Kula Güveci, Mantar Tatlısı, Yaprak Sarması, Şevket-i Bostan yer almaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri Aigai (Aiolis) Antik Kenti, Manisa Müzesi, Yeni Han, Manisa Muradiye Camii, Manisa Kalesi, Adala Kanyonu, Sidas Antik Kenti, Bintepe Tümülüsleri, Gökköy, Manisa Ulu Camii ve Medresesi, Manisa Hatuniye Camii ve Külliyesi, Philadelphia Siesean Kilisesi arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Manisa Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Manisa Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesi Adresi : Merkez Efendi Mahallesi, İzmir Caddesi, No:266, 45010 Merkez/Manisa

Manisa Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0236 231 57 90

Manisa Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Manisa Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar tertemiz bayıldık misafir olarak gittik sanki kaliteli bir restoranda gibiydik 😊 …
Harika bir yer. Konumu merkeze yakın ancak gürültülü değil. Herşey çok ucuz.
Temiz düzenli bir işletme personelinden müdürlerine gayet ilgili işlerini yerine getirme çabası içindeler çok teşekkür ediyorum
Misafirhane şehir merkezindeki konumu nedeniyle tercih sebebimiz oldu. 3 gece konakladık. oldukça iyiydi. Tekrar kalmak isteriz.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Manisa Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Manisa Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Manisa Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Manisa Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Manisa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Manisa Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Manisa Karayolları Misafirhanesi Konumu Manisa Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 1,375