Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Fethiye Karayolları Misafirhanesi

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Muğla şehrinin Fethiye ilçesinde bulunan Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü, 131. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet sunan Fethiye Karayolları Misafirhanesi kendisine hayran bırakan güzellikte bir sosyal tesis olmaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi merkezi konumu ve Fethiye’nin narin sahilinin hemen yanında yer almaktadır. Denizin mükemmel atmosferini kendi içerisinde sunan ve kendisine hayranlık uyandıran güzel ve eşsiz güzelliğini hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği bir sosyal tesis olduğundan tatil sezonunda oldukça yüksek bir doluluk oranına sahip olmaktadır. Güvenilir ve pozitif bir yaklaşım ile hizmet sunan Fethiye Karayolları Misafirhanesi hem uygun fiyat hemde 5 yıldızlı otel konforunda sunduğu hizmetler sayesinde akıllarda uzun süreler unutulmayacak bir an yaşatmaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi sahil kenarında yer almasının yanında, aynı zamanda oda içerisinde; buzdolabı, elbise dolabı, televizyon, banyo, lavabo, klima gibi temel ihtiyaçların hepsine çözüm sunmaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi aynı zamanda çevresinde restoranlar, kafeteryalar, dinlenme alanları, marketler, kuaförler gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi’nde konaklarken aynı zamanda Saklıkent Milli Parkı, Ölüdeniz, Tlos Antik Kenti, Çalış plajı ve Fethiye Şehir merkezi gezilecek en nadide alanlar arsında yerini almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Fethiye Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesi Adresi : Babataşı Mahallesi,  Mustafa Kemal Bulvarı,  Fethiye –  Muğla 

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0252 614 10 53

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Şube şefimizin ilgi ve alakası üst düzey Allah razı olsun. Çalışanlar güler yüzlü temiz dikkatli, Aşçımızın da ellerine sağlık. Lezzet ve görsellik muhteşem. Ortam çok güzel gelip görülecek bir yer. Şehir merkezine de yakın.
5 yıldızlı otel ayarında odaları var. Sabah kahvaltısı idare eder. Fiyatlar çok çok uygundu kahvaltı kişi başı 27.5 TL oda kişi başı 80 TL. Tabi personel fiyatları bu dışarıdan gelene 115 tl
Fiyat >>>performans olarak gayet uygun. Odalar geniş , ferah ve temizdi. Banyo tuvalet geniş ve kullanışlı. Sahil bandında ve deniz manzaralı odalar olması harika.
Fiyati, temizlik, oda bakımdan gayet iyi. Konumu sahile yakın çarşı kısmına araçla gidilecek seviyede ilgileri muhteşem yardımcı oluyorlar.
Sahile yakın sessiz, odalar gayet temiz ve ferah 4 yıldız li otel konseptinde Fethiye için yeterli..
Misafirhane yenilenmiş, restoranda kahvalti ve aksam yemegi var. Fiyat olarak da oldukca uygun.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Fethiye Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Fethiye Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Fethiye Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Fethiye Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konumu Fethiye Karayolları Misafirhanesi Telefonu

9 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

117 adet sorgu var. 0,448