Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Marmaris Karayolları Misafirhanesi

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Muğla ilinin Marmaris ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları 26. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Marmaris Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi konum olarak hem denize yakınlığı hemde milli parka yakınlığı ile güzel bir atmosferde yer almaktadır. Şehir merkezine bir kaç adımlık mesafede yer almakta olup, hayranlık uyandıran atmosferi ile güne zinde başlamanıza olanak sağlamaktadır.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi şehir merkezine toplamda 5 dakikalık mesafede yer almakta olup, çevresinde, market, büfe, taksi durağı, oto tamir istasyonları, öğrenci yurtları, park, restoran ve kuaför bulunmaktadır.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Kabak Çiçeği Dolması, Yumurtalı Patlıcan, Börülce Ekşilemesi, Marmaris Çam Balı, Çıntar Kavurması, Sura Dolması, Döş Dolması ve Cızdırma yer almaktadır.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Marmaris Kalesi ve Müzesi, Eski Çarşı, İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı, Saklıgöl, Günnücek, Turgut Şelalesi, Kleopatra Plajı ve Bördübet Koyu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Marmaris Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Marmaris Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Marmaris Karayolları Misafirhanesi Adresi : Çamdibi Mahallesi, Ulusal Egemenlik Caddesi No:85 Marmaris – Muğla

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Marmaris Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0252 412 12 76

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Marmaris Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Marmaris Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yaklaşık 1 hafta kaldım bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Odalar temizdi ve klima, televizyon, buzdolabı gibi aletler çalışır durumdaydı.
konaklama alanı olarak oldukça güzeldi, Marmaris’te bu fiyata konaklama imkansız yakın
3 gün kalacağım otel fiyatına burada 10 gün kaldım. Zaten sadece konaklama olarak kaldım, her günüm sahilde geçti çok güzeldi
tam bir fiyat performans misafirhanesi

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Marmaris Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Marmaris Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Marmaris Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Marmaris Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Resimleri Marmaris Karayolları Misafirhanesi Resimleri Marmaris Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Marmaris Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Marmaris Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Marmaris Karayolları Misafirhanesi Konumu Marmaris Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

107 adet sorgu var. 0,244