Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Antalya Karayolları Misafirhanesi

Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Antalya şehrinin merkez ilçesi olan Muratpaşa ilçesinde yer alan Antalya Karayolları Misafirhanesi, bir sosyal tesis olarak hizmet sunmaktadır. Ülkemizin turizm başkentlerinden biri olarak her yıl milyonlarca ziyaretçi ağırlayan bir şehir. Konumu itibariyle oldukça avantajlı bir noktada bulunan Antalya Karayolları Misafirhanesi, şehrin merkezi ve Antalya Havalimanı’na yakın bir konumda yer almaktadır.

Antalya Misafirhanesi  modern bir yapıda ve ferah tasarımı sayesinde otel konforunda sunduğu hizmetleri ile akıllarda yer edinmektedir. Odaları, Konforlu yatakları, temiz banyosu, ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunan donanımlara sahip bir işletme olmaktadır. Ayrıca her odada minibar, televizyon, kablosuz internet gibi modern ve teknolojik cihazlar ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Antalya Karayolları Misafirhanesi‘nde sadece konaklama hizmetiyle sınırlı kalmıyor. Tesiste aynı zamanda restoran ve kafe gibi hizmetler de bulunuyor. Restoran bölümünde, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan şefler, misafirlerin damak zevkine hitap ediyor. Kafe ise sıcak ve soğuk içeceklerle birlikte hafif atıştırmalıklar sunarak dinlenme ve sosyalleşme alanı olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda yüzme havuzu ilede denize gitmeden serinlemenize keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Antalya Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Antalya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesi Adresi : 0Bahçelievler Mahallesi, Teoman Paşa Caddesi, Muratpaşa – Antalya

Antalya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0242 237 87 00

Antalya Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Antalya Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Antalya’da sahile yakın konumu temizliği ve kalitesiyle gerçekten güzel bir tesis. Arka tarafında büyük bir otoparkı mevcut . Ayrıca açık havuzu ayrı bir değer katıyor. Baştada dediğim gibi gerçekten temiz ve güzel bir tesis . Emeği geçen herkese teşekkürler.
İlk defa kaldığım ve beni odasıyla hizmetiyle düzeniyle yemeğiyle şaşırtan ve bundan sonra hep tercih edebileceğim mekan.  
Karayollarının misafirhanesi ve sosyal tesisleri harika. Kentin göbeğinde ve Konyaaltı plajına iki adım mesafede. Umarım ranta kurban etmezler.
Muhteşem tesis haline getirilmiş emeği geçen başta Rahmi Çavuş kardeşime diğer yöneticilere takdirlerimi sunuyor başarılar diliyorum sevgilerimi sunuyorum
çok güzel huzurlu ve rahat tertemiz ben her yıl tatilimi burada geçiriyorum tatil denildiğinde aklıma gelen ilk yer

Antalya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Antalya Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Antalya Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Antalya Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Antalya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Antalya Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Antalya Karayolları Misafirhanesi Konumu Antalya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

10 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

126 adet sorgu var. 0,331