Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Rize Karayolları Misafirhanesi

Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Rize ili il merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları 103. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti veren Rize Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Rize Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin tercihleri arasında yer alan misafirhane, uygun fiyatı ve kamu personelleri güvenilirlik sebebiyle tercih etmelerine sebep olmaktadır.

Yeni yapılmış binasının yanın içerisinde sunulan tüm televizyon, buzdolabı, yatak gibi demirbaşların yeni olması sebebiyle 4 yıldızlı oteller ile kıyaslanmaktadır.

Rize Karayolları Misafirhanesi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde sıcak bir şekilde tasarlanmış bir mimaride sunulmaktadır. İçerisinde sunulan tüm olanaklar profesyonel bir biçimde sunulmuş olup, memnuniyet oranı oldukça yüksek olmaktadır.

Rize Karayolları Misafirhanesi merkeze 10 dakikalık bir mesafede yer almakta olup, çevresinde Afad, Çay Fabrikası yer almaktadır. Hemen yanında restoran, avm gibi işletmeler bulunmamaktadır.

Rize Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında mıhlama, laz böreği, korkoto çorbası, hamsili pilav, Rize Kavurması, pepeçura tatlısı ve Rize pidesi yer almaktadır.

Rize Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Fırtına Deresi, Rize Kalesi, Gito Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Kız Kalesi, Ayder Yaylası ve Pokut Yaylası yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Rize Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Rize Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Rize Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Rize Karayolları Misafirhanesi Adresi : Rize Güneysu Yolu No:22 Akarsu Merkez – Rize

Rize Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Rize Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0464 226 15 50 

Rize Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Rize Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Rize Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Rize Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar, banyo,tuvalet gerçekten çok temiz Kamu personelinin faydalanabileceği güzel bir tesis. Abbas beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.
3 gece konaklama imkanımız oldu. Bir çok kamu misafirhanesine göre çok temizdi. Bina yeni eşyalar temiz,yeni. Çarşaflar havlular tertemizdi. Banyosu temizdi. Çok rahat bir 3 gece geçirdik. Konum olarakta çok uygun.Çok memnun ayrıldık. Abbas beye çok teşekkür ederiz.
Konaklamak için mükemmel bir yer Abbas bey çok içten davrandı kendimizi gerçekten misafir gibi hissettik.çok temiz yenilenmiş güzel bir tesis kesinlikle tavsiye ederim .
Misafirhaneniz çok temiz çok güzel 5 yıldızlı otel gibi maşaallah tüm personelin ellerine emeklerine sağlık İsmet beye ilgi ve alakası için teşekkürler
Personel çok ilgili ve yardımsever çok temiz hijyenik. tek eksiği kahvaltı ve yemek yok
Temiz,bakımlı bir misafirhane.Ailemle 1 gece geçirdik,çok memnun kaldık.

Rize Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Rize Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Rize Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Rize Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri Rize Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Rize Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Rize Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Rize Karayolları Misafirhanesi Konumu Rize Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,439