Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Çanakkale ilinin merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 142. Şube Şefliği içerisinde bulunan Çanakkale Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezi bir konumda yer almakta olup bir çok kamu kurum ve kuruluşunun merkezinde yer almaktadır. Eğitim seyahat, iş ve tatil planlarınızda konaklayabilmenize olanak sağlamaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok özel işletme yer almaktadır. Bundan kaynaklı olarak restoran, kafeterya, okul, eczane, banka kuaför, hastane bulunmaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri açısından oldukça değerli konaklama türlerinden biridir. Kamu personellerinin uygun fiyatlı ve güvenilir olması sebebiyle tercih sebebi olmaktadır. Girişinde 24 saat esasıyla çalışan güvenlik personelleri bulunmaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında ovmaç çorbası, melki yemeği, metez, patlıcan kapama, iskorpit çorbası, börülce köftesi ve tarhanalı patlıcan yer almaktadır. 

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında Çanakkale Şehitler Anıtı, 3. Anzak Koyu, Truva Antik Kenti, Troya Müzesi, Aynalı Çarşı, Saat Kulesi ve Kilitbahir Kalesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Çanakkale Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Adresi : İsmetpaşa Mah. Stadyum Cad. Çanakkale Merkez – Çanakkale

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0286 214 02 11 

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

muhteşem bir misafirhane şehir merkezinde truva atı heykeline oldukça yakın
misafirhanede bir süre konakladım çalışan arkadaşlar ve güvenlik arkadaşlar çok ilgililer
güzel bir deneyim oldu benim için odalar rahattı, yataklar yenilenmiş ve güzeldi
sahile yürüme mesafesinde iskelede oturup güzel bir çay içeceğiniz mekanlar mevcut fiyat olarakda oldukça ucuz bir konaklama fırsatı

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Çanakkale Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Çanakkale Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çanakkale Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konumu Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

114 adet sorgu var. 1,400