Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Bandırma Karayolları Misafirhanesi

bandırma karayolları misafirhanesi resimleri

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayolları 146. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Bandırma Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi ana cadde üzerinde yer almakta olup, merkezi konumu sayesinde bir çok ana ulaşım noktasına yakın bir konumda yer almaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi ana ulaşım noktası üzerinde yer aldığından kaynaklı olarak çevresinde, restoran, kafeterya, market, avm, otobüs durağı, kuaför, Camii  ve Onyedi Eylül Üniversitesi bulunmaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi konaklama açısından değerlendirdiğimizde oldukça tercih edilebilir bir misafirhane olmaktadır. Kamu personelleri tarafınan uygun fiyatlı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Peynirli  Patlıcan, Balık Yemekleri, Köfte Balık, Börülce Ekşilemesi, Balıkesir Mantısı, Sura Yemeği, Düğün Çorbası ve Saçaklı Mantı yer almaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri Kuş Cenneti, Bandırma Arkeoloji Müzesi, Atatürk Parkı, Kyzikos Antik Kenti, Daskyleion Antik Kenti arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Bandırma Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yeni Mahalle, Gönen Yolu Cadddesi 160 Bandırma, Balıkesir

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

güzel bir misafirhane idi memnun kaldım
misafirhane fiyat olarak oldukça fiyatı uygun ve çalışan arkadaşlar çok yardımcı oluyor
sınav için geldiğimde burada kaldım. huzurlu bir ortam vardı

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Bandırma Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

bandırma karayolları misafirhanesi resimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Bandırma Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Bandırma Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

bandırma karayolları misafirhanesi resimleri bandırma karayolları misafirhanesi resimleri

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Bandırma Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konumu Bandırma Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,332