Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Sivas Karayolları Misafirhanesi

Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sivas ili merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Sivas Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti veren bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi beğenilen bir kamu misafirhanesi olmakla birlikte, uygun fiyat sebebiyle tercih sebebi olmaktadır. Şehre gelen birçok kamu personelinin ilk tercihleri arasında yer almakta olup tam anlamıyla fiyat performans misafirhanesi olmaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezinde yer almakta olup, bir çok kamu kurum ve kuruluşuna yürüme mesafesinde yer almaktadır. Konaklama hizmetinin yanında lezzetli yemekleri ile de kendisine hayran bırakan bir lezzet şöleni yaşatmaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda misafirhane yanında taksi, Atm, restoran, büfe, okul, pastane gibi bir çok özel işletme bulunmaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında kesme aşı, babiko, madımak, etki ekmek, içli köfte, peskütan çorbası, pezik, sübüra, sirok ve kete yer almaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yerleri arasında Gökpınar Gölü, Gök Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii, Bürüciye Medresesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Sivas Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Sivas Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kümbet Mevkii, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, No:39 Merkez – Sivas

Sivas Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0346 227 82 00

Sivas Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Sivas Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhanesi elden geçirilmiş. Temizlik ve hizmet konularında tam not aldı benden. Yemekleri de gayet güzel ve hesaplı.
Karayolları misafirhanesi de daha öncede konaklamistim tadilat nedeniyle bir süredir kapalıydı çok başaralı ve güzel olmuş yapılan yatırım gayet yerinde. Çalışan kişilerde çok ilgili ve çok temiz bir yer teşekkür ederim.
Kurumun misafirhaneve restoran hizmetlerinden yararlandik özellikle benim gibi başka şehirlerden gelipte (Edirne) kesinlikle ve kesinlikle bilmediğiniz hotel ve pansiyon gibi konaklama yerlerinde macera aramadan gözünüz kapalı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Güler yüzlü ve saygılı görevli arkadaşlar tertimiz odalar 24 saat sicak su ve önemlisi kahvaltı ve diğer öğünler için şunu belirteyim kaliteyi ucuza yiyebilirsin burda. ***** Yıldız hotel kalitesinde
Karstan yola çıkıp Sivas Karayolları Misafirhanesinde konakladık. Personel bize çok sıcak davrandı. Çocuklarımızla ilgilendiler. Her konuda bize yardımcı oldular. Yemekler leziz. Aşçı abimiz döktürmüş. Konaklamak için tek geçerim. Güleryüzlü insanların olduğu huzurlu bir ortam. İşini severek yapan insanlara teşekkürler
Karayolları cafetaryası temiz sessiz sakin ve güzel özellikle lahmacun çok leziz

Sivas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Sivas Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Sivas Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Sivas Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sivas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Sivas Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Sivas Karayolları Misafirhanesi Konumu Sivas Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,415