Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Sakarya Karayolları Misafirhanesi

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sakarya ilinin Erenler ilçesinde yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü  Karayolları 17. Şube Şefliği bünyesinde hizmet sunan Sakarya Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Erenler ilçesinde yer almakta olup, Adapazarı-Düzce yol üzerinde bulunmaktadır. Sakarya Nehrinin hemen yanında yer alan Misafirhane oldukça güzel ve etkili bir misafirhane olmaktadır.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği kamu misafirhaneleri arasında yer almaktadır. Modern odaları, profesyonel hizmet anlayışı ve ilgili personelleri sayesinde kendi evinizde hissetmenizi sağlayacak bir misafirhane olmaktadır.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi konaklarken çevresinde Camii, oyun parkı, hotel, restoran, araç tamir istasyonları, AVM, büfe gibi bir çok işletme yer almakta olup, il merkezine ise 10 dakikalık yok mesafesinde yer almaktadır.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında yer alan Islama köfte, pekmezli ayva dolması, Balkabaklı ekmek, çerkez tavuğu, kaşnuka, balkabaklı gözleme, dartılı keşkek ve hımbıl çorbası meşhur yemekler arasında yer almaktadır.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yerleri arasında Tabiat Parkı, Acarlar Langozu, Sapanca Gölü, Poyrazlar Gölü, Saklı Göl, Doğançay Şelalesi, Meden Deresi ve Deprem Müzesi gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Sakarya Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Sakarya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sakarya Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kozluk Mevkii Adapazarı-Düzce Yol Üzeri D100 yanyol No: 87 Erenler/Sakarya

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sakarya Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0553 243 52 02 — 0553 243 15 11

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sakarya Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sakarya Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Fiyat olarak çevresine göre oldukça uygun ve sakin bir yer,iki kez kullanma imkanım oldu,Sait bey sağ olsun çok yardımcı oldu,kendisine teşekkür ederim
21ocak 2023 gecesi birgün konakladık.Gayet güzel sakin bir yer.Odalar banyo tuvalet çok temizdi.Fiyatı da gerçekten çok uygun kamuya 80lira.Konaklamak için şiddetle tavsiye ediyorum.
28 Haziran 2022 de 1 gece konakladık çok temiz nezih TV klima gibi tüm elektronik aletler çalışıyor ayrıca sıcak su sıkıntısı yok fiyat çok uygun hatta fiyata göre extra güzel bir yer
Tokattan edirneye giderken yol üzerinde konakladık. Gerçekten tertemiz ve fiyatı çok uygun. Aile olarak kalinabilecek bir yer. Teşekkür ediyorum kendilerine. Bu güzergahta konaklayacaklar için kesinlikle öneririm.
Konaklama çok uygun odalar çok temiz yatak başı para alınıyor
Çok temiz çok nezih ve kaliteli bir tesis. Bir devlet memuru icin bi gece konaklama sadece 2018 de 25 TL… Final sinavlari için geldigimiz Sakaryada bu tesiste cok rahat ettik. Huzurla geceledik. Yapanlardan Allah razi olsun… Şükranlarimla…

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Sakarya Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Sakarya Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Sakarya Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sakarya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sakarya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Sakarya Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Sakarya Karayolları Misafirhanesi Konumu Sakarya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,456