Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Mersin ilinin Silifke ilçesinde ve Narlıkuyu Belediyesi sınırlarında yer alan Karayolları 5. Bölge Eğitim ve Dinlenme Tesisleri olarak hizmet sunan Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir misafirhane olmaktadır.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi bir eğitim ve dinlenme tesisi olduğundan kaynaklı olarak rezervasyon ile kayıt alınmaktadır. Yaz aylarında konaklama hizmeti kullanılmadan sadece tesisin diğer olanaklarındanda yararlanmanıza olanak sağlanılmaktadır.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda profesyonel bir hizmet anlayışı ile kamu personelleri tarafından güzel ve etkili bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi oldukça beğenilen bir suyu bulunmaktadır. Sahilin kenarına yer almasından ve dağ suyu ile deniz suyunun buluşan bir noktasından yer aldığından kaynaklı olarak yaz aylarında güzel ve serin bir deniz suyu imkanı yer almaktadır.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi tesis olarak her açıdan mükemmel ve eksiksiz bir biçimde sunulmuştur. Doğanın ve denizin muhteşem uyumunu bir arada yer aldığı bir misafirhane olduğundan doluluk oranı her zaman en üst seviyede yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Adresi : Akdeniz Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, Narlıkuyu Belediyesi – Silifke – Mersin

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0324 723 33 47

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok memnun kaldık tesis müdürü ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederiz.odaların temizligi 5 yıldızlı otelden daha temiz diyebilirim.gerçekten hayran kaldık her yer pırıl pırıl kendimizi evimizde gibi hissettik..
Denizi, çocuk havuzu, çocuk oyun parkı ve tesisin kendi doğal güzellikleri ile güzel ve sakin bir yer. Kişiye Özel servis bir harika. Canlı müzik var. Cankurtaran var. Tavsiye ederim.
Cok nezih ailenle ve sevdiklerinle hos vakit gecirebileceginiz bir yer rahatsiz edici hicbirsey yok tesis ve calisanlar cok iyi tesekkurler karayollari dinlenme tesisi
Çok memnun kaldık. Çalışanları çok ilgili ve güleryüzlü denizi çok temiz ve güzeldi. Özellikle Saim Bey’e ilgisinden ve güleryüzünden dolayı teşekkür ederiz.
Harika bir tesis çalışanlar güler yüzlü.odalar pırıl pırıl yemek ve kahvaltı lezzetli.zübeyir bey ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim👏👏👏 …

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Narlıkuyu Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Konumu Narlıkuyu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

118 adet sorgu var. 0,363