Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Mersin Karayolları Misafirhanesi

Mersin Karayolları Misafirhanesi

Mersin ilinin merkez ilçesi olan Toroslar ilçesinde faaliyet gösteren Mersin Karayolları Misafirhanesi Karayolları Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunmaktadır.

Mersin Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezi bir konumunda bulunduğundan dolayı genellikle rağbet gören bir bir misafirhane olmakla birlikte yaz dönemlerinde çok yoğun bir misafir temposuna sahiptir.

Mersin şehrinin birbirinden güzel güzelliklerini görmenize olanak sağlarken aynı zamanda uygun fiyatı sebebiylede kendisine hayran bırakmaktadır.

Mersin Karayolları Misafirhanesi kamu güvencesinde hizmet sunan bir misafirhane olduğundan kaynaklı olarak hem fiyat olarak hemde sunduğu hizmet olarak mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile hizmet sunulmaktadır.

Mersin merkeze gelmişken aynı zamanda Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Yumuktepe gezilecek yerler araında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Mersin Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Mersin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesi Adresi : Osmaniye Mahallesi, Akbelen Bulvarı, 33220 Toroslar – Mersin

Mersin Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0324 241 30 00

Mersin Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Mersin Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

10 numara 5 yıldız. Türkiye’nin her yerin de ilk tercihim karayolları misafirhaneleri. Temiz düzenli ve güzel.
Misafirhane güzeldi,odalar gayet temizdi
Hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız
 Karayolları 5.bölge müdürlüğü misafirhanesinde 2 gece konakladık.Çok güzel tesis.Son derece bakımlı,odalar temiz.Özellikle ŞÜKRAN hanıma ilgi alakasından dolayı sonsuz teşekkürler. 
Tertemiz odaları ve mükemmel tesisi ile 1 numara
Yemek yok onun dışında buzdolabı kliması, double ve tek yatak banyo süper.kantini var.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Mersin Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Mersin Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Mersin Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi resimleri Mersin Karayolları Misafirhanesi

Mersin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Mersin Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Mersin Karayolları Misafirhanesi Konumu Mersin Karayolları Misafirhanesi Telefonu

2 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

121 adet sorgu var. 0,338