Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Malatya Karayolları Misafirhanesi

Malatya karayolları misafirhanesi resimleri

Malatya il merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları 81. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti veren Malatya Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Malatya Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezine yer alan bir misafirhane olmakla birlikte kamu personelleri tarafından oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Şehrin bir çok ulaşım noktasına yakın olması ile heryere 5-10 dakikalık mesafelerde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Malatya Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok işletme yer almaktadır. Bunlardan bazıları Devlet Hastanesi, eczane, taksi, camii, pastane, midyeci, süpermarket, kafeterya ve restoranlar oluşturmaktadır.

Malatya Karayolları Misafirhanesi oda içerisinde ihtiyaç dahilinde bir çok demirbaş malzeme bulunmaktadır. Rahatınız ve mezuniyetiz açısında tüm demirbaş ürünler zaman zaman değiştirilerek rahatlık hissiyatı en üst seviyede çıkarılmaktadır.

Malatya Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Geleli Kebabı, Kiraz Yaprağı Sarması, Gırık, Malatya Usulü İçli Köfte, Ispanaklı Kömbe ve Yumurtalı Kebap Köftesi yer almaktadır.

Malatya Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Arslantepe Höyüğü, Beşkonaklar, 3. Orduzu, Malatya Şire Pazarı, Malatya Hürriyet Parkı, Malatya Kültür Evi, Malatya Tohma Kanyonu, ve 8. Malatya Kudret Havuzu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Malatya Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Malatya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Malatya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Malatya Karayolları Misafirhanesi Adresi : Zafer Mahallesi, Mehmet Buyruk Cd. No:45 Merkez – Malatya

Malatya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Malatya Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0422 371 42 23

Malatya Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Malatya Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Malatya Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Malatya Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

çok güzel bir misafirhane her açıdan memnun kaldım.
uygun fiyatlı bir yer her geldiğimde burda kalıyorum
misafirhane uygun fiyat, memnuniyet, güvenlik, şehir merkezi denilince akla ilk olarak karayolları misafirhanesi geliyor
1 hafta kaldım çok güzeldi. ailem ile güzel vakitler geçirdim

Malatya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Malatya Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Malatya karayolları misafirhanesi resimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Malatya Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Malatya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Malatya Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Malatya karayolları misafirhanesi resimleri Malatya karayolları misafirhanesi resimleri

Malatya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Malatya Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Malatya Karayolları Misafirhanesi Konumu Malatya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

108 adet sorgu var. 0,424