Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Kars Karayolları Misafirhanesi

Kars Karayolları Misafirhenesi

Kars ilinin il merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü Kars Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi konum olarak il merkezinin 10 dakikalık bir uzaklıkta yer almakta olup Erzurum-Kars karayolu üzerinde bulunmaktadır. Kars Şeker Fabrikası karşısında yer almaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi yeni bir binada hizmet vermekte olup, yemekhane, konaklama, spor salonu gibi işlemleri bünyesinde bulundurmaktadır. Yeni yataklar, yeni odalar, profesyonel tasarlanmış modern odaları ile kendisine hayranlık bırakmaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından oldukça yüksek şekilde tercih edilmektedir. Bu sebeple rezervasyon yaptırarak konaklamanız yararınıza olacaktır.

Kars Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda şehrin  meşhur yerleri arasında yer alan Kars Antik Kenti, Havariler Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, St. Gregor Kilisesi, Menuçehr Camii gezilecek görülecek yerler arasında yer almaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi konaklamamızda ilin meşhur yemekleri arasında Çızlak, Kazyağı Gözlemesi, Kazyağı Pilavı, Tandırda Kaz Pilavı, Kars Hengeli, Kars Kaşarı, Piti Kebabı, ve Hörre Çorbası bulunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Kars Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Kars Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Kars Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kars Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yenişehir Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı ​​No: ​8 Erzurum-Kars Karayolu Üzeri Merkez – Kars

Kars Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kars Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0474 453 60 00

Kars Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kars Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Kars Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kars Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Oldukça temiz, kaç yıldızlı otelleri aratmayan güleryüzlü ve beyefendi personelleriyle kesinlikle tavsiye edilecek harika bir misafirhane.
Biz misafirhanesini kullandık. Gayet güzel ilgililer odalar temiz ve bakımlı. Odaların sıcaklığı çok güzel. Banyo ve tuvaletler temiz. Konaklamak için güzel bir mekân.
Yeni bir bina. Yatakları çok rahat, tuvalet ve banyosu da oldukça temiz. En önemlisi personel Güler yüzlü ve samimi. Ayrıca merkeze servisleri de mevcut. İhtiyacınız olan herşeye cevap veren bir yer. Oldukça memnun kaldım ,vermiş oldukları hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürler ☺️
Misafirhanesinde bir gece kaldım.ve çok beğendim.yapanlarin yaptıranların ellerine sağlık
Odada bir cift kisilik bir de tek kisilik olmak uzere iki yatak vardi. Cift kisilik yatak gayet konforluydu. Carsaflar, banyo temizdi. Odada tv, mini buzdolabi, gardrop, masa ve iki sandalye, tuz, tabak, catal, kasik, havlu, pecete vb mevcuttu.

Kars Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Kars Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Kars Karayolları MisafirhenesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Kars Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Kars Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kars Karayolları Misafirhanesi ResimleriKars Karayolları Misafirhenesi

Kars Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Kars Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Kars Karayolları Misafirhanesi Konumu Kars Karayolları Misafirhanesi Telefonu

2 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

118 adet sorgu var. 1,795