Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Isparta Karayolları Misafirhanesi

Isparta Karayolları Misafirhanesi ısparta karayolları

Isparta şehrinin Merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 13. Bölge 135. Şube Şefliği içerisinde hizmet veren Isparta Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyaçları gidermek için çözüm sunan bir misafirhane olmaktadır.

Isparta Karayolları Misafirhanesi oldukça beğenilen ve tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır. Konaklamanın en güzel yönlerinden biri olan Karayolları Misafirhanesi huzur içinde bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Isparta Karayolları Misafirhanesi konum olarak oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Hemen etrafında bir çok kamu kurum ve kuruluşu bulunmaktadır. Misafirhane yanında Şehir Hastanesi, Üniversite Konukevi, Kyk Öğrenci Yurdu, Oteller, Araç Tamir İstasyonu, Kafeterya, Restoran, Eğlence mekanları gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Isparta Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda oda içerisinde sunulan ürünler ile kendisine hayranlık bırakmaktadır. Yenilenmiş odalarının yanında içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm eşyalar bulunmaktadır.

Isparta Karayolları Misafirhanesi yoğun bir şekilde tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır. Karayolları Misafirhanesi yılın her dönemi yoğun bir şekilde tercih edildiğinden dolayı rezervasyon yaptırılarak gidilmesi gerekmektedir.

Isparta Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Banak, Çömlek Kebabı, Kabine, Keşkek, Tandır Kebabı, Tirit ve Yoğurtlu Et yer almaktadır.

Isparta Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü, Davraz Kayak Merkezi, Adada Antik Kenti, Zindan Mağarası, Kovada Gölü ve Yazılıkaya Kanyonu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Isparta Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Isparta Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Isparta Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Isparta Karayolları Misafirhanesi Adresi : Sanayi Mahallesi, Doğan Kımıllı Caddesi, No:64 Merkez – ısparta

Isparta Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Isparta Karayolları Misafirhanesi Telefonu0246 232 90 94

Isparta Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Isparta Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Isparta Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Isparta Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karayolları misafirhanesi ucuz ve güzel. Misafirhanenin çevresi güzel ağaçlandırılmış ve yeşildi şehire çok uzak değildi. Kalınabilir güzellikte temizliği ve hijyeni bir otelle aynı olamaz tabiki misafirhanelere güzel güzel ve temizdi✋🏻
Şehrin ortasında kalmış durumda. Misafirhanesi var. misafirhanesi oldukça bakımlı şehir merkezinde böyle bir yerde kalmak oldukça avantajlı
Biz memnun kaldık otele onlarca para vermektense burada kalmak hayret verici derecede memnun kaldık.
Şehir merkezinde olması sebebiyle heryere yakın öss sınavım için gelmiştim. buraya arkadaşlar oldukça yardımcı oldu
güzel bir misafirhane beğendim

Isparta Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Isparta Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Isparta Karayolları Misafirhanesi ısparta karayollarıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Isparta Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Isparta Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi Resimleri Isparta Karayolları Misafirhanesi ısparta karayolları

Isparta Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Isparta Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Isparta Karayolları Misafirhanesi Konumu Isparta Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

117 adet sorgu var. 0,325