Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Uşak Karayolları Misafirhanesi

Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Uşak ilinin İl merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğüne bağlı 25. Şube Müdürlüğü içerisinde hizmet veren Uşak Karayolları Misafirhanesi konaklamanın en güzel seçenekleri arasında yer almaktadır.

Uşak Karayolları Misafirhanesi hemen şehrin merkezinde yer alan bir kamu misafirhanesi olmaktadır. Şehir Meydanının hemen dibinde yer almakta olup ulaşım problemi olmadan konaklayabilirsiniz.

Uşak Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda değerli çalışanlar tarafından rahatlığınızı ve konforunuzu ön planda tutarak hizmet sunmakta olup, oda içerisinde sunulan hizmetler ve demirbaş malzemeler sayesinde tüm ihtiyaçlarınız ilk elden sağlanmaktadır.

Uşak Karayolları Misafirhanesi konaklama birimi olarak oda içerisinde televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı, konforlu yataklar, banyo, lavabo, saç kurutma makinesi gibi tüm temel malzemeler eksiksiz bir biçimde sunulmaktadır.

Uşak Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinde yer alamakta olup, etrafında ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız birden fazla işletme bulunmaktadır. Hemen yanında Otogar, Taksi Durağı, Petrol İstasyonu, Eczane, Hastane, Atm, Restoran, Market, Çay Ocağı gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Uşak Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin simgeleşmiş yemekleri arasında Tarhana Çorbası,Ciğerli Bulgur, Yumurta Sızdırması, Keşkek, Arapaşı, Döndürme Böreği, Alacatene ve Et Basma yer almaktadır.

Uşak Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin gezilecek yerleri arasında Ulubey Kanyonu, Taşyaran Vadisi, Halı,Kilim Müzesi, Blaundes Antik Kenti, Göğem Göleti, Clandras Köprüsü ve Uşak Müzesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Uşak Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Uşak Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Uşak Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Uşak Karayolları Misafirhanesi Adresi : Ünalan Mahallesi, 3. Tuna Sk. No:19 Merkez – Uşak

Uşak Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Uşak Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0276 227 27 40

Uşak Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Uşak Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Uşak Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Uşak Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhane standart bir misafirhane içinde saç kurutma mak.buzdolabi mevcut çarşafları temiz personel ilgiliydi.fiyat çok uygundu.tesekkur ederiz.
Misafirhane sakin ve güzeldi içerisi resmen bir orman gibi
bahçesi çok güzel çocuklarımız saatlerce oynadı ve memnun kaldık
Çok güzel bir misafirhane içerisi standart bir misafirhane gibiydi.
misafirhanede konaklamak oldukça ayrıcalıklı bir yön, ben oldukça memnun kaldım, çalışanlar ilgili ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.
muhteşem bir misafirhane olmakla birlikte içerisi oldukça güzel ve etkileyici idi.

Uşak Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Uşak Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Uşak Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Uşak Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Uşak Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri Uşak Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Uşak Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Uşak Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Uşak Karayolları Misafirhanesi Konumu Uşak Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,328