Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Tunceli Karayolları Misafirhanesi

Tunceli Karayolları Misafirhanesi

Tunceli şehrinin il merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 8. Bölge, Tunceli 86. Şube Şefliği içerisinde yer alan Tunceli Karayolları Misafirhanesi konaklama amacıyla rahat ve huzur dolu bir konaklama imkanı sumaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinde yer almakta olup, merkezi konumu sayesinde bir çok ulaşım noktasına kolaylıkla ulaşılabileceği bir yerde bulunmaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin muhteşem manzarasını görebileceğiniz bir konum ve çevresinde ihtiyaçlarınız dahilinde tüm işletmeleri bulabileceğiniz bir alanda yer almaktadır. Hemen yanında Polisevi ve Valikonağı yer almakta olup, bir çok kamu işletmesi bu çevrede yer almaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda yemek ihtiyacınızı hemen kurum yanında bulunan polisevi ve restoranlarda giderebilirsiniz. Aynı zamanda çevresinde bir çok doğal park ve Munzur Irmağı bulunmaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi konaklama açısından bir çok otelden daha avantajlı bir hal almaktadır. Konaklamanın uygun fiyatlı olmasının yanında, güvenilir ve kamu misafirhanesi olmasıda artı bir güven oluşturmaktadır. Genellikle kamu personelleri tarafından tercih edilsede sivillerinde konaklamasına olanak sağlanmaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi  konaklamanızda şehrin simgeleşmiş yemekleri arasında Şafak Peyniri, Hazırlop Köftesi, Sirekurt, Sirepati, Keşkek, Kavut, Aş Çorbası, Jarun, Siron ve Kavurmalı  Işgın yer almaktadır.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin gezilecek yerleri arasında Munzur Vadisi, Seyit Rıza Parkı, Pertek Kalesi, Ergen Kilisesi, Yemaniye Camii, İn Delikleri ve Dereova Şelalesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Tunceli Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Tunceli Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tunceli Karayolları Misafirhanesi Adresi : Cumhuriyet Mahallesi Anayol Caddesi Merkez –  Tunceli

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tunceli Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0428 212 13 25​ veya 0428 212 10 91

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tunceli Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tunceli Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tunceli merkezde otele tek kişi 180. 200 TL vereceğinize burada çok çok düşük bir ücrete kalabiliyorsunuz. Odalar temiz, sıcak suyu var.
Güzel bir misafirhane memnun kaldım.
Merkezi bir konumda bulunmakta olup, her ihtiyaca çözüm sunmakta odalar güzel ve yeterli idi.
Şehir merkezinde oldukça memnun kaldık. Görevli arkadaşlar her konuda yardımcı olmakta olup, her daim ihtiyaçlarımızı gözettiler

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Tunceli Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Tunceli Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Tunceli Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Tunceli Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Tunceli Karayolları Misafirhanesi

Tunceli Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Tunceli Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Tunceli Karayolları Misafirhanesi Konumu Tunceli Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

103 adet sorgu var. 0,241