Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Trabzon Karayolları Misafirhanesi

Trabzon Karayolları Misafirhanesi

Trabzon ilinin merkezinde bulunan Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Trabzon Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza yönelik çözüm sunmaktadır.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Trabzon şehrinde sıklıkla tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır. Konumu itibari ile merkezi yerde yer alması, uygun fiyatı, profesyonel hizmeti ve lezzetli yemekleri ile akıllarda yer edinmektedir.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin uğrak mekanları arasında yer almakta olup, aynı zamanda lezzetli bir restorana sahip bir işletme olmaktadır. Çevresinde Devlet Hastanesi, Eczane, Terzi, Kuaför, Büfe, Kafeterya gibi bir çok irili ufaklı işletme yer almaktadır.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda şehrin meşhur yerleri arasında Sümela Manastırı, Trabzon Kalesi, Vazelon Manastırı, Ayasofya Müzesi, Peristera Manastırı, Küçük Ayvasıl Kilisesi, TrabzonTarih Müzesi, Bedesten, Atatürk Köşkü, Kızlar Manastırı, Gülbahar Hatun Cami ve Zağnos Köprüsü yer almaktadır.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi konaklamarınızda şehrin meşhur yemekleri arasında Kuymak, Isırgan Çorbası, Karalahana Çorbası, Hamsi Çorbası, Pazılı Kaygana, Pırasa Tavası, Tomara Kızartması, Fasulye Turşusu Kavurması meşhur yemekleri arasında yer almaktadır. Trabzon şehri hem tarihi güzellikleri hemde yemekleri olarak oldukça zengin şehirler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Trabzon Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yıldızlı Mevkii, Trabzon Giresun Yolu No:221, 61310 Ortahisar / TRABZON

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0462 230 22 14 veya 0462 230 22 13 -0462 455 50 00

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tesis çok temiz. Resepsiyon ve yönetici mükemmel insanlar. Her şey güzeldi.
Mükemmel ötesi hem temiz hem geniş hemde lokantası gayet lezzetli teşekkürler
Çok güzel temiz kalınacak güzel bir yer kesinlikle tavsiye ederim
Gayet ferah temiz bir yer. Yemekleri de iyi ve fiyat olarak da uygun. Yani fiyat performans yeri
Yeni giriş yaptım karşılaştığım resepsiyon memuru gayet kibar bir hanımefendi,oda tertemiz,mis gibi kokuyor ferah bir oda. Yöneticilere teşekkür ediyorum.
Ailecek konumlanan için harika bir yer bir çok imkânı var merkezde olması nedeniyle ulaşım kolay

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Trabzon Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Trabzon Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Trabzon Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Trabzon Karayolları Misafirhanesi

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Trabzon Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konumu Trabzon Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,337