Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi

Tekirdağ ilinin il merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü 18. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi konaklama fırsatı sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi konum olarak cadde üzerinde sahilin hemen kenarında yer almaktadır. Muhteşem bir konumda yer alan Karayolları Misafirhanesi rahatlığı ve konforu bir arada sunan odaları ile sizlere güzel zamanlar geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda oda içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm demirbaş malzemeler sunulmuş bulunmakta olup, rahatlığı ön plana çıkaracak demirbaş malzemeler konforu ön planda tutmaktadır. Misafirhane etrafında bir çok kamu kurumu yer almaktadır. Aynı zamanda etrafında kafeterya, restoran, market gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi bahçesi sayesinde rahat vakit geçirebileceğiniz alanlara mevcuttur. Misafirhane etrafında yer alan ulaşım seçenekleri sayesinde şehrin bir çok gezilecek mekanlarına ulaşım problemi olmadan konaklayabilmenize olanak sağlamaktadır.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında zennin, çeneçarpan çorbası, Kandilli mantı, cizleme, sini mantısı, burma sucuk, bulama, üzüm suyu, pireşe, papaz mancası ve dızmana yer almaktadır.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Süleymaniye Cami, Namık Kemal Evi, Hora Feneri, Çorlu Kalesi, Ulaş Köprüsü, Kırkgöz Köprü, Thzolus Antik Kenti kalıntıları, Tarihi Çorlu Evi, Melen Manastırı ve St. İoannis Theologos Manastırı bulunmaktadır. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Adresi : Hürriyet Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Merkez – Tekirdağ

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0282 261 20 61​  — 0282 261 80​ 82

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karayolları 18. Şefliği Misafirhanesi güzel temizlenmiş ve temiz bir yer. Bir gece kaldık ara durakta gecelik kalmak için ideal. Karayolları personellerine indirimli tarifesi var. Odaların manzarası güzel denize bakıyor ağaçların bir kaç dalı olmasa daha güzel olurdu
Misafirhanesinde en çok kaldığım sube 2004den beri
güzel bir misafirhane konum olarak harika diyebilirim.
konaklama açısından güzel ve fiyatlar oldukça indirimli neredeyse bedava diyebilirim
biz çok beğendik. çocuklar rahat etti içerisinde herşey vardı

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Tekirdağ Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Tekirdağ Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi

Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Tekirdağ Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi Konumu Tekirdağ Karayolları Misafirhanesi

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

110 adet sorgu var. 0,274