Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Sinop Karayolları Misafirhanesi

Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sinop ilinin merkezine bağlı Orduköy köyünde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğü Karayolları 78. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Sinop Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir misafirhane olmakla birlikte deniz kenarında yer alan ve huzur dolu bir rahatlama sunan misafirhane olmaktadır. Kamu güvencesinde yer alan ve değerli bir misafirhane olmaktadır. Yerli halk tarafından oldukça tercih edilmekte olan bir misafirhane olmaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi şehrin sadece 7km dışında yer almakta olup, havalimanına ise 6 km mesafede yer almaktadır. Karayolları Misafirhanesinde yer bulunmadığı taktirde hemen yanında Sinop Bungalov evleri yer almaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda şehrin meşhur yemekleri Kaşık çıkartması, zılbıt böreği, hasuda, sırık kebabı, taktak helvası ve ezmesi arasında yer almaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda şehrin meşhur yerleri Hamsilos Koyu, Erfelek Şelaleleri, İnceburun Generi, Sinop Kalesi arasında yer almaktadır. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Sinop Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Sinop Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesi Adresi : Orduköy Merkez – Sinop

Sinop Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0368 271 53 50

Sinop Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Sinop Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Doğası, havası, denize sıfır oluşu mükemmel. Semaver çayı demleyip içebileceğiniz, mangalınızı yapabileceğiniz güzel bir yer, deniz manzaralı kamelyaları var, çocuk oyun parkı var, basketbol sahası var, keyifli vakit geçirilebilecek bir yer.
Şube şefliği pırıl pırıl. Çalışanlar çok ilgili ve yardımsever.
Temiz uyumak için yeterli, fiyat oldukça uygun
güzel bir misafirhane idi oldukça beğendim

Sinop Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Sinop Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Sinop Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Sinop Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Sinop Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Sinop Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Sinop Karayolları Misafirhanesi Konumu Sinop Karayolları Misafirhanesi Telefonu

2 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,283