Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Silifke Karayolları Misafirhanesi

Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Mersin ilinin Silifke ilçesinde bulunan ve Karayolları 51. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Silifke Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için Silifke ilçesinde hizmet veren kamu misafirhanesidir.

Silifke Karayolları Misafirhanesi  konaklama ihtiyacınız için hizmet vermekte olup tüm kamu personelleri ve sivil halkın tercih ettiği bir misafirhane olmaktadır. Silifke karayolları Misafirhanesi genellikle yaz aylarında tercih edilmekte olup, tatil amacıyla konaklama hizmeti sunmaktadır. Silifkenin mükemmel şekilde gezilecek görülecek yerlere yakın olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Silifke Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte veya yalnız bir şekilde iş seyahati, eğitim seyahatleriniz veya tatil planlarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Silifke Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Cennet-Cehennem Çukuru, Narlıkuyu, Silifke Astım Mağarası, Azize Tekla Kilisesi, Kızkalesi, Kanlıdivane, Silifke Kalesi, Silifke Taşköprü gezilecek meşhur yerler arasında yer almaktadır.

Silifke Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda şehrin meşhur yemekleri arasında olan Silifke Yoğurdu, Arabaşı, Kulak Çorbası, Oklava Çekmesi, Fellah Köftesi, Cezerye, Tantuni ve Kerebiç yenilecek meşhur yemekler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Silifke Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Silifke Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesi Adresi : Toros Mahallesi, Atatürk Bulvarı Üzeri Silifke – Mersin

Silifke Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0324 714 16 26

Silifke Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Silifke Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Fiyatı gayet uygun. Temiz ve çok sakin bir yer. Taşucu plajı yolu üzerinde bulunuyor. Sonuna kadar 5 yıldız
Harika bir kamu misafirhanesi her açıdan değerli ve iyiki varlar
Silifke KArayolları Misafirhanesi bize her türlü yardımcı oldular
uygun bir misafirhane her açıdan değerlendirdiğimde memnun kaldım.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Silifke Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Silifke Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Silifke Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Silifke Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Silifke Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Silifke Karayolları Misafirhanesi Konumu Silifke Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,334