Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Siirt Karayolları Misafirhanesi

Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Siirt ilinin il merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 94. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Siirt Karayolları Misafirhanesi konaklama amacıyla kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Siirt Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinde yer almakta olup, bir çok kamu kurum ve kuruluşun hemen yanında yer almaktadır. Hemen yanında otobüs durağı olmakla birlikte taksi durağı gibi bir çok işinizi kolaylaştıracak işletme yer almaktadır.

Siirt Karayolları Misafirhanesi yatakhane yapısı ile hizmet vermekte olup, kişiye özel oda bulunmamaktadır. Bu durum ise ailenizle birlikte konaklamaya pekte elverişli olmamaktadır. Nitekim eğer eğitim, iş, seyahat gibi planlarınızda tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Siirt Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin müthiş atmosferini yaşabilmenize olanak sağlarken aynı zamanda kendisi ile bütünleşmiş olan Büryan Kebabını tatmanıza olanak sağlamaktadır. Hiç araba kullanmadan 5 dakikalık yol mesafesinde Aydınlar Caddesine giderek bir çok Büryancıdan beğendiğinizde büryan yeme fırsatınıda elde etmiş bulunuyorsunuz.

Siirt Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında büryan kebabı, perde pilavı, kiftel leben, pırtike çorbası, aside tatlısı, imçerket ve varakkaak yer almaktadır.

Siirt Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Veysel Karani Türbesi, Delikli Taş, Tillo Kalesi, Rasıl Hacar, Ulu Cami, İsmail Fakirullah Türbesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Siirt Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Siirt Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesi Adresi : Bahçelievler Mahallesi, Hükümet Bulvarı, Cemil Ertekin Caddesi Merkez – Siirt

Siirt Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0484 223 10 19 

Siirt Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Siirt Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

üniversite sınavım için burada konakladım yatakhane usulu idi bir kaç arkadaş beraber kaldık. güzel ve fiyatı uygundu
misafirhane oldukça güzeldi görevli güvenlik arkadaşlar bana oldukça yardımcı oldular
şehrin tam merkezinde her tarafa yürüme mesafesinde hemen yanında otobüs durağı var

Siirt Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Siirt Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Siirt Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Siirt Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Siirt Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Siirt Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Siirt Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Siirt Karayolları Misafirhanesi Konumu Siirt Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,479