Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Şanlıurfa ilinin merkez Karaköprü ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karayolları 91. Şube Şefliği bünyesinde bulunan Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinden Diyarbakır yoluna giderken otoban yolu ile şehirlet arası yolu kesişiminde bulunan bir misafirhane olmaktadır. Şehrin biraz dışında yer almakta olup, aracınız varsa burası mükemmel bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Nitekim Şanlıurfa’nın sembolü Balıklıgöl’e ortalama 15km mesafede yer almaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmetinin yanında aileden hissetmenize olanak sağlayan tüm imkanları ile yanınızda bulunmaktadır. Şanlıurfa şehrinin mükemmel atmosferini bir arada bulabileceğiniz güzel bir misafirhane deneyimi ile akıllarda uzun süreler unutulmayacak anılar oluşturacaktır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi otel konforunda sunulan odaları ile güzel bir deneyim oluşturmakta olup, gezilecek görülecek yenilecek yiyecekleri ile de deneyim oluşturmaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında lahmacun, çiğ köfte, Urfa kebabı, patlıcan kebabı, şabut balığı, üzlemeli pilav, ciğer kebabı, içli köfte, şıllık tatlısı, aya köftesi, ağzı açık  yer almaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri Balıklıgöl, Urfa Kalesi, Aynzeliha Gölü, Göbeklitepe, Halfeti, Germuş Kilisesi, Hz. Yakup Manastırı, Reji Kilisesi arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kızlar Mahallesi, Şanlıurfa-Diyarbakır Yolu Üzeri Karaköprü – Şanlıurfa

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0414 347 81 16 

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok temiz ve güzel bir yer gönül rahatlığıyla çocuklarınızla kalabileceğiniz bir yer
Odalar çok temiz ve ferah evinizde hissettirecek bir ortam ilgi alaka çok iyi 👍😊 …
Otelden çok daha rahat edebileceğimiz bir misafirhane oldu çünkü Taner beyin misafirperverliği bizi evimizde gibi hissettirdi.İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Ben,eşim ve 3 çocuğumla birlikte temizlik,hijyen,konfor bakımından çok rahat ettik.Urfa’ya yolunuz düşerse gözünüz kapalı kalabileceğiniz bir yer.
Çok ilgili anlayışlı personelleri var. Odalar tertemiz ve çok bakımlı. Bu güzel işletme için teşekkür ediyoruz
Misafirhane de bir otelde bulabileceğiniz hijyen temizlik güvenilirlik hoş görü fazlasını burada bulabilirsiniz fiyat olarak bölgede en uygun kalabileceğiniz yerlerden biri.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Şanlıurfa Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konumu Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

117 adet sorgu var. 0,624