Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Samsun Karayolları Misafirhanesi

Samsun Karayolları Misafirhanesi

Samsun ilinin merkez ilçesi olan Atakum ilçesinde deniz kenarında bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet sunan Samsun Karayolları Misafirhanesi, konaklama hizmeti, restoran hizmeti sunulmaktadır.

Birbirinden güzel odalara ev sahipliği yaparken aynı zamanda oda içerisinde, televizyon, banyo, lavabo, buzdolabı, elbise dolabı, ısıtma-soğutma sistemi, temiz çarşaf, havlu gibi emel ihtiyaçlar yer almaktadır.

Samsun Karayolları Misafirhanesi genellikle en çok restoran kısmı yerli halk için tercih edilsede, sosyal tesis olarak konaklama hizmetide kendisine hayranlık uyandırmaktadır. Samsun Karayolları Misafirhanesi temizliğe ve hijyene oldukça önem veren bir işletme olmakla birlikte, bütün personeller tek tek her konuda her açıdan ihtiyaçlarınıza çözüm sunmakta ve yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadırlar.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Samsun Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Samsun Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesi Adresi : Denizevleri Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No:39, 55200 Atakum – Samsun

Samsun Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0362 311 80 10

Samsun Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Samsun Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Güleryüzlü, samimi ve profesyonel yönetilen bir işletme.
Tesisin yeri çok güzel. Deniz kenarında ve Samsun un en güzel yerlerinden birinde. Tesis çok temiz. Yemekleri harika…
Güzel, temiz ve nezih bir ortam mevcut. Biz ortamı tesisi çok beğendik. Yemek yediğimiz yerler çok temizdi ve seçenekleriniz oldukça iyi. Keşke vaktimiz olsaydı az daha kalsaydik. Eğer yolum bir daha düşerse kalmak için başka bir yer aramaya gerek yok adres belli.
Çalışanların misafirlere olan hizmeti mükemmel,çok nezih bir ortam aile ile gidilecek mükemmel bir müessese….👍🙂
İlgi alaka hizmet 5 numara tüm çalışanlara teşekkür ederim

Samsun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Samsun Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Samsun Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Samsun Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Samsun Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Samsun Karayolları Misafirhanesi

Samsun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Samsun Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Samsun Karayolları Misafirhanesi Konumu Samsun Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

116 adet sorgu var. 1,586