Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Ordu Karayolları Misafirhanesi

Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Ordu ilinin Merkez Perşembe ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayolları 77. Şube Şefliği Efirli Yerleşkesinde bulunan Ordu Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Perşembe Sahil Yolu üzerinde bulunmakta olup, tam karşısında Dsi Misafirhanesi bulunmaktadır. Etrafında Camii, Market, Kuaför, Kamp Alanları, Taksi Durağı, Restoran gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi sunduğu uygun fiyatlı konaklamanın yanında yeni bir binada yeni demirbaş ürünler ile tasarlanmış modern odaları sayesinde kendiniz 5 yıldızlı otelde hissetmenizi sağlamaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi sadece konaklama hizmeti sunduğundan kaynaklı olarak restoran hizmeti bulunmaktadır. Bu sebeple planlarınızı buna göre yapmanız yararınıza olacaktır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Gilik Peyniri, Galdirik (Ispıt Otu) Kavurması, Taze Bezelye Kayganası, Hamsi Köftesi, Sakarca Kayganası, Pazı Mücveri, Gürcü Kavurması, Fındıklı Un Helvası yer almaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Perşembe Yaylası, Hoynat Adası, Ohtamış Şelalesi, Gaga Gölü, Çambaşı Yaylası, Keyfalan Yaylası, Kabadüz Ablak Taşı, Çiseli Şelalesi ve Geçilmez Kanyonu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Ordu Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Ordu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesi Adresi : Efirli Mevki Perşembe Sahil Yolu Üzeri Merkez – Perşembe- Ordu

Ordu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0452 234 08 65

Ordu Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Ordu Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Temiz güzel ve düzenli ve çok ucuz geceliği sadece 80 TL . Kahvaltı veya yemek hizmeti yok. Konaklamak için tercih edilebilir…
Odası gayet geniş ve ferahtı. Eşyalar da yeniydi. Biz çok beğendik. Kamu çalışanı kişi başı 80 TL konaklama bedeli ödedik.
Her şeyi ille çok iyi kisi basi 90 lira kamu çalışanlarına kahvaltı yok ama bu fiyata başka hiç bir yerde kalamazsiniz
Konakladığımız dönemde yeni yapılmış bir misafirhane ile karşılaştık, Odalar temiz ve güzel, fiyatı uygun. Yeme-içme imkanı bulunmuyor. Konaklama için güzel. Yardımsever personel.
yeni temiz klimalı güzel karşılama uygun fiyat

Ordu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Ordu Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ordu Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Ordu Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Ordu Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Ordu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Ordu Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Ordu Karayolları Misafirhanesi Konumu Ordu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

122 adet sorgu var. 0,537