Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Nevşehir ili merkezinde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 67. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti veren Nevşehir Karayolları Misafirhanesi uygun bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi HacıBektaş Veli Üniversitesi çaprazında yer almakta olup, konum olarak şehrin biraz dışında yer almaktadır. Şehir Merkezine 5km gibi bir mesafe uzaklıkta yer almakta olup, aracınız ile konaklamanızda bu uzaklık problem olmaktan çıkmaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi ihtiyaç dahilinde herşey düşünülerek hazırlanmış odaları sayesinde konaklarken ihtiyaç dahilinde olan tüm demirbaş malzemeler yer almaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konaklamanızda tercih etmenize olanak sağlayan uygun fiyatı sebebiyle kamu personellerinin sıklıkla tercihleri arasında yer almaktadır. Seyahat ve tatil planlarınızda tercih edilmekte olup, yol üstü olması sebebiyle günü birlik gecelik konaklamanızda memnuniyet kazanmanıza olanak sağlamaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında testi kebabı, kabak çekirdekli erişte, yaprak sarma, Ürgüp köfte, düğü çorbası, kuru kaymak ve dolar yer almaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Peri Bacaları, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açık Hava Müzesi, Ihlara Vadisi, Zelve Vadisi, Paşabağ Vadisi, Güvercinlik Vadisi ve Aşk Vadisi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Nevşehir Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi : 2000 Evler Mahallesi, Avanos Yolu, Zübeyde Hanım Caddesi, Merkez – Nevşehir 

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0384 215 39 67

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhanesinde konakladık. Temiz, düzenli bir yerdi. Odada 1 tekli yatak, 2 ranza vardı. Farklı tarzda odaları da var galiba. Her odada banyo-tuvalet de bulunuyor. 24 saat sıcak su var. Yanlız yemek yapmak ya da yemek için özel bir yer yoktu.
güzel bir misafirhane ve uygun fiyatlı herşey düşünülmüş memnun kaldık.
çok uygun fiyatı var ev tutmak yerine burada kalmak daha uygun
konumu çok güzel ilahiyat fakültesi karşısında bir konferans için geldim 1 hafta kadar konakladım herşey güzeldi arkadaşlar yardımcı oluyor.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Nevşehir Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Nevşehir Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Nevşehir Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

2 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,467