Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Milas Karayolları Misafirhanesi

Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Muğla ilinin Milas ilçesinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde Karayolları 26. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Milas Karayolları Misafirhanesi uygun fiyat ve kamu güvencesinde konaklama hizmeti sunmaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi kamu güvencesinde sunulan konaklama hizmeti sayesinde hem güvenilir hemde bütçe dostu olmaktadır. Kapısında 24 saat esasına uygun olarak güvenlik personeli bulunması sayesinde huzur içinde bir uyku sizlere sunulmaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi hayranlık uyandıran güzellikteki odaları ve içerisinde sunulan demirbaş malzemeler sayesinde ihtiyacınız dahilinde tüm olanaklar eksiksiz sunulmaktadır. Rahat ve konforlu yatakları sayesinde uzun soluklu dinlenmenize olanak sağlamaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi konum olarak Bodrum yolu üzerinde yer almakta olup çevresinde, taksi durağı, market, kafeterya, restoran, tamir istasyonu bulunmaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Katmer, ballı kapak, badem, üzüm köftesi, cevizli sucuk yer almaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Uyku Vadisi, Beçin Kalesi, Herakleia Antik Kenti, Bafa Gölü Milli Parkı, Şeytan Yalısı, Euromos Antik Kenti, Milas Müzesi ve Boğaziçi Tuzla Gölü yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Milas Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Milas Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Milas Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Milas Karayolları Misafirhanesi Adresi : Beçin Mahallesi, Milas-Ören Yolu No:1 Milas – Muğla

Milas Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Milas Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0252 515 00 02

Milas Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Milas Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Milas Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Milas Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Bir karayolcu olarak burada misafirlik yaptım. Güzel ve iyi meslektaşlarımı tanıdığıma memnun oldum.
Otel gibi yıldız hesabı yapmaya gerek yok görevini olması gerektiği gibi yapan uyumlu bir ekip
güzel bir misafirhane her açıdan baktığımda memnun kaldım. Çalışanlar oldukça ilgili
artık her tatilimde burayı tercih ediyorum.Çok ama çok memnun kaldım.
Mevki olarak çok iyi her açıdan mükemmel

Milas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Milas Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Milas Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Milas Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Milas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Milas Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Milas Karayolları Misafirhanesi Konumu Milas Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,517