Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Muğla ilinin Köyceğiz ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 26. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti veren Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte sakin ve nezih bir ortamda konaklayabileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi doğa ile iç içe bir tatil yapmanıza olanak sunmakta olup, Köyceğiz Gölünün hemen yanında yer almaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok işletme yer almakta olup, Sağlık Ocağı, okul, kuaför salonu, taksi durağı, market, restoran bulunmaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Muğla il merkezine ise 55km mesafede yer almaktadır. Buda dilerseniz rahatlıkla il merkezine gidip gezmenize görmenize olanak sağlayan bir konumda yer almasıyla akıllarda yer edinmektedir.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Kabak Çiçeği Dolması, Sündürme, Çökertme Kebabı, Milas Köfte, Ahtapotlu Pilav, Bodrum Mantısı, Döş Dolması ve Köyceğiz Balı yer almaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Kaunos Antik Kenti, Sultaniye Kaplıcaları, Sandras Dağı, Ağla Yaylası, Ekincik Koyu, Yuvarlak Çay, Köyceğiz Gölü yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yeni Mahalle, Muğla-Fethiye Yolu Üzeri No:746 Köyceğiz – Muğla

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0252 262 47 25

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Sakin bir yer lüks değil, ortak mutfağı var,kendin yemek yapıyorsun,oda temiz
1 hafta kaldık çok çok memnun kaldık gerçekten çok temiz ve rahat 2 odası var her odada banyo ve tuvalet var. Bunun dışında ortak kullanim alanlarida bulunuyor. Ortak mutfak var rahatça yemeğinizi yapabiliyorsunuz. Bahcesi çok güzel, çalışanlar çok kibar ve anlayışlı yardımcı oluyorlar çok teşekkür ederiz.
Oldukça güzeldi ortak mutfak alanı var her istediğinizi burada halledebiliyorsunuz.
Oldukça nezih bir alanda çok güzel diyebilirim. Tam emekli olup kafa dinlemelik bir alan

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Köyceğiz Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Köyceğiz Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konumu Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,256