Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi

Kırşehir ilinin il merkezinde yer alan Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Karayolları 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı Karayolları 61. Şube Şefliği bünyesinde hizmet vermektedir.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi konaklama imkanı veren bir kamu misafirhanesi olmakla birlikte yoğun bir şekilde tercih edilen bir misafirhane olmaktadır.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi şehir merkezine 5 dakikalık bir mesafede yer almakta olup, oldukça yeni bir binada güzel bir hizmet veren çalışanları ile kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda dikkat etmeniz gereken çevrede restoran, gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak işletme bulunmamaktadır. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz yararınıza olacaktır. En yakın işletme hemen biraz ilerisinde bulunan Petrol istasyonu olmaktadır. Bu istasyon 24 saat çalışmaktadır.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi oda içerisinde ihtiyaç dahilinde demirbaş malzemelerin hepsi eksiksiz olarak sunulmaktadır. Bütün ürünler yenilenmiş ve ihtiyaç dahilinde bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Karayolları Misafirhanesi bu sebeple otel odasından farksız bir konaklama sunmaktadır.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Tandırda Çömlek Paça, Çömlekte Kuru Fasulye, Madımak, Kesme Aşı, Yoğurt Çorbası, Topalak, Düğür Çorbası, Lepe, Pancar Çırpması, Yarma Aşı, Keşkef, Çullama, Soğanlama ve Kürt Pilavı yer almaktadır.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Kırşehir Kaplıcaları, Kuş Cenneti, Üç Ayak Kilisesi, Çağırkan Kale, Cacabey Camii, Ahi Evran Camii, Mucur Yeraltı Şehri, Japon Bahçesi ve Aşık Paşa Türbesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Kırşehir Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi : Güldiken Mahallesi,  Aksaray – Ortaköy Yolu Üzeri, Merkez – Kırşehir

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0386 262 11 77

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kırşehir’de konaklayacaginiz hem uygun hem de güzel tesis.Çalışanlar cok kibar ve misafirperver . Tesiste bizi karsilayan Üzeyir beye yardimlarindan ve guler yüzünden dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum.
Güzel bir misafirhane idi memnun kaldım ben arkadaşlar oldukça ilgili idi
hayret verici derecede güzeldi, çalışan arkadaş oldukça yardımcı oldu
Güzel bir misafirhane idi çocuklar çok beğendi artık her yıl yol üstü güzergahımızda burada konaklarız.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Kırşehir Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Kırşehir Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Kırşehir Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kırşehir Karayolları Misafirhanesi

Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Kırşehir Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu Kırşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,306