Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Kaş Karayolları Misafirhanesi

Kaş Karayolları Misafirhanesi

Siirt ilinin Kaş ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 13. Bölge Müdürlüğü 136. Şube Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Kaş Karayolları Misafirhanesi konaklama olarak hizmet vermekte olup, ailenizle birlikte sahilin hemen karşısında yer alan misafirhane tam anlamıyla huzuru dolu dolu yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Kaş Karayolları Misafirhanesi ilçe merkezine 3-4 km bir mesafede yer almakta olup, hemen sahil karşısında yer almaktadır. Doğa ile iç içe bir yapıda bulunan kamu misafirhanesi her yıl yoğun bir talep ile tercih edilmektedir.

Kaş Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından tercih edilmenin yanında rezervasyon alınarak konaklamaya imkan vermektedir. Ana cadde üzerinde bulunan misafirhane fiyat olarakta tam anlamıyla fiyat performans konaklaması olmaktadır.

Kaş Karayolları Misafirhanesi çevresine bir çok kamp alanı, otel, pansiyon bulunmakta olup rahat bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler yer almaktadır.

Kaş Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Saklıkent Kanyonu, Patara Antik Kenti, Mavi Mağara, Pirha Antik Kenti, Çukurbağ Yarımadası, Gömbe Yaylası, Xanthos Antik Kenti ve Uçarsu Şelalesi bulunmaktadır.

Kaş Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Hibeş, tahinli kabak tatlısı, şiş köfte, kabak çiçeği dolması, taratorlu tekir tava ve gökçesu pilavı yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Kaş Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Kaş Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Kaş Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kaş Karayolları Misafirhanesi Adresi : Andifli Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi Üzeri  Kaş – Antalya

Kaş Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kaş Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0242 836 17 00​

Kaş Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kaş Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Kaş Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kaş Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Harika bir yer. Bahçeli, müstakil evleri tam deniz karşısında, tertemiz.. Kafa dinlemek için çok güzel bir yer.
Kasta otellere para vermek istemiyorsaniz marina yat limani karsisinda yesillikler icinde harika bir yer
Misafirhane mükemmel
Havasi rahatligi ve sessizligi ile on numara bir tesis
Yenilenen odaları güzel olmuş sessiz, sakin ve ferah👌👍

Kaş Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Kaş Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Kaş Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Kaş Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Kaş Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Kaş Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kaş Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Kaş Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Kaş Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Kaş Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fiyatları Kas Karayollari Misafirhanesi Resimleri Fiyatlari 5 Kaş Karayolları Misafirhanesi

Kaş Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Kaş Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Kaş Karayolları Misafirhanesi Konumu Kaş Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

114 adet sorgu var. 0,282