Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Karaman Karayolları Misafirhanesi

Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Karaman ilinin il merkezinde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 33. Şube Şefliği içerisinde hizmet veren Karaman Karayolları Misafirhanesi konaklama için tercih edilen kamu misafirhanelerinden biri olamaktadır.

Karaman Karayolları Misafirhanesi şehrin hemen yanında yer almakta olup, şehir merkezine 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Hemen yanında Şehirlerarası Otobüs Terminali bulunmaktadır. Bu ise otobüs yolculuklarınızda hemen yanında yer aldığından dolayı kolaylıkla gidip konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Karaman Karayolları Misafirhanesi çevresinde otobüs terminali yer aldığından dolayı hemen içerisinde restoran, büfe, kahvaltı salonu gibi birçok işletmeyi bulabilmenize olanak sağlamaktadır. Tam karşısında güzel bir restoranda yer almakta olup, tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla ulaşabilmenize olanak sağlanmaktadır.

Karaman Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda oda içerisinde birçok ihtiyaç dahilinde malzemeler yer almakta olup, buzdolabı, televizyon, banyo, ısıtma sistemi, elbise dolabı, dinlenme alanı gibi ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Karaman Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Toyga Çorbası, Arabaşı Çorbası, Fırın Kebabı, Bıldırcın Dolması, Kabak Çiçeği Dolması, Çoban Kavurma, Keşkek, Zeyve Kebabı yer almaktadır.

Karaman Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Karaman Müzesi, Ermenek Barajı, incesu Magarasi, Manazan Caves, Taşkale Tahıl Ambarları, Bin Bir Kilise   yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Karaman Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Karaman Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Karaman Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karaman Karayolları Misafirhanesi Adresi : Hisar Mah. Özcan Genç Cad. Merkez – Karaman

Karaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0338 213 15 92

Karaman Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karaman Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Karaman Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karaman Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karayolları misafirhanesi olarak oldukça memnun kaldım. Görevli arkadaşlar hemen hemen her konuda yardımcı oluyorlar.
tam anlamıyla fiyat performans misafirhanesi diyebilirim uygun fiyatları var
3 gece konakladım. herşey iyiydi herşey vardı. teşekkürler
misafirhane olarak memnun kaldım konum olarakta iyi teşekkür ederim

Karaman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Karaman Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Karaman Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Karaman Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Karaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Karaman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Karaman Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Karaman Karayolları Misafirhanesi Konumu Karaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

115 adet sorgu var. 0,414