Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

İstanbul Karayolları Misafirhanesi

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesine bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğü Karayolları 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Karayolları Misafirhanesi harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Şehrin bir çok tarafından kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer almakta olup, haftasonları yerli halkın uğrak mekanları arasında yer almaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok kamu ve özel işletme yer almakta olup, camii, kafeterya, restoran, unlu mamulleri, kargo şubeleri, avm gibi mekanlar yer almaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin bir çok özel mekanını tanımanıza olanak sağlayan merkezi konumu sayesinde rahatlıkla gezip görmenize olanak sağlamaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur uğrak mekanları arasında Kınalıada, Topkapı Sarayı, Kapalı Çarşı, Yerebatan Sarnıcı, Çemberlitaş, Galata Kulesi Ayasofya Camii yer almaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında, Sultanahmet Köftesi, Balık Ekmek, Kumpir, Kanlıca Yoğurdu, Karaköy Simidi, Sarıyer Böreği yenilmektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan İstanbul Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesi Adresi : Hamidiye Mahallesi, Kaymak Sokağı  Kâğıthane – İstanbul

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0212 312 50 00

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konumu :

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok geniş bir alana yayılmış. Site bina ve de hizmet kalitesi yüksek. Teşekkürler Gökay Kaplan.
5 yıldızlı otel kalitesinde çok güzel bir yer. Yemekler hem temiz hemde çok uygun.
İlgili personel. Sosyal tesislere göre iftarda bile lezzetli yemekler. Uygun fiyat. Teşekkürler
Çok geniş bir alana sahip. Kafeterya ve restoranı var. Yemekleri çok iyiydi.
Mükemmel bir misafirhane.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

İstanbul Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: İstanbul Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: İstanbul Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Fiyatları İstanbul Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konumu İstanbul Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

115 adet sorgu var. 0,372