Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Hatay Karayolları Misafirhanesi

Antakya Hatay Karayolları Misafirhanesi

Hatay ilinin merkez ilçesi olan Antakya ilçesinde yer alan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 53. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti veren Hatay Karayolları Misafirhanesi modern binası ve mimarisi ile şehirde konaklamak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezi konumunda yer almakta olup, çevresinde bir çok hem kamu hem özel işletme bulunmaktadır. Kargo Şubesi, eczane, oto ekspertiz, okul, büfe, kafeterya, restoran gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız işletmeler  yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uygun fiyatının yanında modern bir mimaride yapılmış binası ve tüm demirbaş ürünlerinin yeni olması sebebiyle sizleri 5 yıldızlı otelde hissettirmektedir.

Hatay Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında humus, biberli ekmek, kağıt kebabı, tepsi kebabı, oruk, künefe yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Habib-i Neccar Camisi, Titus Kaya Tüneli, St Pierre Kilisesi, Hıdırbey Musa Ağacı, Hz. Hıdır Türbesi ve İskenderun sahili yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Hatay Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Hatay Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kavaslı Mahallesi, Atatürk Caddesi Odabaşı Antakya – Hatay 

Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0326 221 07 04 — 0326 221 11 04

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Hatay Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Gerçekten çok güzel bir misafirhane. 4 kişi 17 Kasım 2022 tarihinde 2 oda da konakladık.Fiyatı kişi başı 80 liraydı. Kahvaltı yoktu.Yolunuz Hatay’a düşerse kesinlikle burada kalmalısınız.
En iyi kamu misafirhaneleri arasına girer. Bina sıfır her şey yeni.Rezervasyonla ılgılı ıletısıme gectıgım ıkı beyfendı de cok yardımcı oldular. Merkeze az mesafesi var ama aracınız varsa bu sorun değil. ki gece kaldık ve cok memnun ayrıldık
Ailece bir gece konakladık, kahvaltı yok, odalar temiz.
Tesis çok temiz ve ferahtı. Odada saç kurutma makinesi bile vardı. Ortak mutfağı kullandık. Ender Bey’e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.
İstanbul’dan geldik iki günlüğüne misafir kaldık bu kadar temiz bu kadar güzel hijyenik bir misafirhane Antakya’da yok yani ve Uğur Bey’in bu denli ilgisi hizmeti için çok çok teşekkür ederim tekrar gelsem sırf Uğur Bey’in verdiği hizmete müteşekkir olmak için burada konaklamak isterim teşekkürler iyi çalışmalar
Çok beğenerek konakladık. Tertemiz, yeni bir tesis. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Fiyatlar çok uygun. Hatay’da konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Hatay Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Hatay Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Hatay Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Antakya Hatay Karayolları Misafirhanesi

Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Hatay Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Hatay Karayolları Misafirhanesi Konumu Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,428