Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinde bulunan ve Karayolları 13. Şube Şefliği bünyesinde hizmet sunan Gelibolu Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunarken İlçe otogarının hemen yanında sahile sıfır bir konumda yer almaktadır. Sahil kokusunu her daim içinize çekmenize fırsat sunarken uygun fiyatlı konaklama ilede bütçe dostu olmaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında yer alan Sardalya Kebabı, Balık Çorbası, Peynir Helvası, Tavuklu Mantı ve Gelibolu Lokumu tatmanız gereken lezzetler arasında yer almaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda gezilecek yerler arasında Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Gelibolu Feneri, Kömür Limanı, Gelibolu Savaş Müzesi, Çimpe Kalesi, Piri Reis Müzesi, Gelibolu Mevlevihanesi ve Bebek Kayalıkları görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Gelibolu Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Adresi : Camiikebir Mahallesi, Kore Kahramanlar Cd. Gelibolu Otogarı Yanı Gelibolu – Çanakkale

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0286 566 15 67

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhane temiz deniz kenarı güzel bir yer
oldukça güzel bir misafirhane konakladığımız en güzel yerlerden biri diyebilirim.
bu misafirhane bir harika çok ama çok beğendim
karayolları misafirhanesini daha yeni keşfettim çok harika bir misafirhane personeller çok ilgili

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Gelibolu Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Gelibolu Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Gelibolu Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konumu Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

114 adet sorgu var. 0,547