Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Foça Karayolları Misafirhanesi

izmir Foça Karayolları Misafirhanesi

İzmir ilinin sevilen ilçesi olan Foça ilçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü bünyesinde bulunan Foça Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir misafirhane olmaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi şehrin gürültüsünden uzak bir alanda hizmet vermekte olup, doğa ile iç içe bir konumda huzur dolu konaklamanızı sağlamaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunmanın yanında, güleryüzlü çalışanları sayesinde kendinizi evinizde hissetmenize olanak sunmaktadır. Şehrin hemen 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almakta olup, konumu sayesinde hayranlık uyandırmaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır. Buda her daim yoğun bir biçimde tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi konum olarak hemen yanında Polis Kampı, Lunapark, Eczane, Okul, Kafeterya, Sahil, restoran, merkez bulunmaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Boyoz, midye, kalamar, Istakoz yer almaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri Siren Kayalıkları, Athena Tapınağı, Kybele Açık Hava Tapınağı, Arkaik Duvar ve Heredot Duvarı, Pers Anıt Mezarı (Taş Ev), Şeytan Hamamı, Foça Köyleri, Foça Koyları, Osmanlı Mezarlığı ve Yunan Mezarlığı arasında  yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Adresi : Fevzi Çakmak Mahallesi, Oruç Reis Caddesi, Foça – İzmir

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0232 814 65 44

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Konumu :

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karayollarına ait gayet güzel bir tesis. Geldiğinizde pişman olmayacağınız çocuklar için de uygun bir yer. Çarşıya da yürüyüş mesafesi 5 dk. 👍 …
güzel bir konaklama tesisi memnun kaldım. herşey tertemizdi
uygun fiyatı ile her zaman karayolları tesislerini tercih ediyorum. çok memnun kaldım
yazın oldukça dolu dulu oluyor. hersey yeni denizin hemen yanında. çalışanlar her konuda yardımcı oluyor

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

izmir Foça Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: İzmir Foça Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri izmir Foça Karayolları Misafirhanesi

İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Fiyatları İzmir Foça Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Konumu İzmir Foça Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

115 adet sorgu var. 0,407