Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Finike Karayolları Misafirhanesi

Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Finike Karayolları Misafirhanesi Antalya ilinin Finike ilçesinde Karayolları 136. Şube Şefliği bünyesinde bulunmaktadır.

Finike Karayolları Misafirhanesi diğer kamu misafirhanelerinin aksine oldukça tatminkar güzellikte ve sahil karşısında yer almaktadır. Sahilin eşsiz sesini ve kokusunu hissedebileceğiniz bir güzellikte bulunan Finike Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatı ilede oldukça beğenilmektedir.

Finike Karayolları Misafirhanesi konaklama yaparken şehirde Limyra Antik Kenti, Arykanda Antik Kenti, Elmalı Müzesi, Myra Antik Kenti, Andrea Doria Koyu, Gökbük Kanyonu, Kırkgöz Kemeri ve Finike Halk Plajı gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda  Finike Karayolları Misafirhanesi içerisinde konaklarken aynı zamanda bir sahil kenti olmasından kaynaklı olarak deniz mahsulleri oldukça beğenilmektedir. Finike’de öne çıkan balık türleri olarak mercan, lüfer, çipura ve kefal bulunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Finike Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Finike Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Finike Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Finike Karayolları Misafirhanesi Adresi : Sahilkent Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No:300 Finike – Antalya

Finike Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Finike Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0242 855 12 97

Finike Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Finike Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Finike Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Finike Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok memnun kaldık, merkeze yakın, karşısı deniz ve girilebiliyor. Misafirhane klimalı temiz, yeni. 5 yıldızlı otel gibi.
Ülkemizin muhteşem yerlerinden biri olan Finikede kaldığımız harika bir yer. Çalışanlarına çok teşekkür ederim.
Odalar mükemmel güzellikte fiyatlar oldukça uygun
Oldukça memnun kaldığım kamu misafirhanelerinden biridir
güzel ve etkili bir misafirhane deneyimi sunuyor

Finike Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Finike Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Finike Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Finike Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Finike Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Finike Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Finike Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Finike Karayolları Misafirhanesi Konumu Finike Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,301