Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Eskişehir ilinin merkezinde yer alan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 46. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Eskişehir Karayolları Misafirhanesi konaklama odaları ile akıllarda yer edinen değerli misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından oldukça yüksek bir şekilde tercih edilmekte olup, uygun konaklama fiyatı ile bütçe dostu olarak akıllarda yer edinmektedir.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok irili ufaklı işletme yer almakta olup; kafeterya, avm, market, kuaför, Camii bulunmaktadır. Aynı zamanda Yanında okul, Meteoroloji Müdürlüğü, Adliye Sarayı, Odunpazarı Belediyesi’de çevresinde bulunmaktadır.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezinde yer aldığından dolayı yılın hemen hemen her günü yoğun bir konaklama trafiği bulunmaktadır. Bu sebeple rezervasyon yaptırılarak gidilmesi daha uygun olacaktır.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda şehrin meşhur yemekleri Çibörek, Balaban Köfte, Ağzı Açık, Kıygaşa, Abısta, Göbete, Bıt Bıt Çorbası ve Acı Gıcı Yemeği yer almaktadır.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Odunpazarı Evleri, Posun Çayı, Sazova Parkı, Kurşunlu Camii, Hayvanat Bahçesi Şelale Park bulunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Eskişehir Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yenidoğan Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:154 Odunpazarı – Eskişehir

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0222 237 57 38

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Şube ve çalışanlarından konaklama sırasında çok memnun kaldık ailecek kalına bilinecek bir yer herkese tavsiye edebilirim
Girişi ana cadde üzerinden değil arka taraftaki sokak içinden. Bulmak biraz zor oldu. Gece saatlerinde gitmemin de etkisi vardı sanırım. Ulaşımı rahat, önünde tramvay durağı var.
çok ilgili arkadaşlar mevcut her konuda yardımcı oluyorlar. Memnun kaldım
babam karayollarında çalışıyor beraber burdaki misafirhanede kaldık. ailedenmiş gibi bize davrandılar sanki evimizde gibiydik.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Eskişehir Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Eskişehir Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Eskişehir Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konumu Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,533