Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Erzincan Karayolları Misafirhanesi

Erzincan Karayolları Misafirhanesi

Erzincan ilinin il merkezin bulunan, Karayolları Genel Müdürlüğü Karayolları 164. Şube Şefliği bünyesinde hizmet sunan Erzincan Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunan bir misafirhane olmaktadır.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi şehrin 8-10km dışında yer almakta olup, huzur dolu doğa ile iç içe bir yapıda bulunmaktadır. Huzur dolu atmosferi ve bütçe dostu yapısı sayesinde hem yerel halk hemde şehir dışından gelenleri uğrak konaklama mekanları arasında yer almaktadır.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için birbirinden güzel modernize edilmiş odaları ve içerisinde sunduğu demirbaş temel ihtiyaç ürünleri ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi bünyesinde sunduğu restoran hizmeti ile lezzetli ve akıllarda uzun zamanlarca unutulmayacak eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Oldukça aktif bir şekilde tercih edilen bir restoran hizmeti sunmakta olup kendisine hayranlık bırakmaktadır.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda Girlevik Şelalesi, Karanlık Kanyonu, Erzincan Saat Kulesi, Terzibaba Mezarlığı, Hızır Abdal Sultan Türbesi, Mama Hatun Kervansarayı, Yedi Göller şehrin tarihi ve doğal güzellikleri arasında yer almaktadır.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda Erzincan Tulum Peyniri, Kete, Bal, Etli Üzüm Sarma, Kelecoş, Babikko, Evelik Dolması şehir ile özdeşleşmiş yiyecekler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Erzincan Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Erzincan Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Erzincan Karayolları Misafirhanesi Adresi : Mengüceli Mahallesi, 75. Yıl Bulvarı No: 53 Merkez – Erzincan

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Erzincan Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0446 214 22 30 – 0446 214 18 63 

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Erzincan Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Erzincan Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Erzurum yolu üzerinde. Erzincan İl J. K.lığı yanında. Misafirhanesi çok uygun. Odalar çok temiz. Personel ilğili. Otopark sorunu yok. Çarşı merkezine 6-8 km uzaklıkta.
Babamla Misafirhanesinde kalmıştık. Çok nezih sakin kahvaltısı gayet güzel çalışanlara ihtiyacın olunca hemen ilgileniyorlar. Geceki balkondaki sessiz karanlık kafa dinlediğimiz anlar cok guzeldi. Yemekhane nizamiye ve resepsiyonda calisan arkadaşlara ekstra tesekkur ediyoruz.
Çok ilgilendiler bizimle oldukça güzel odaları vardı her açıdan güzeldi ve uygundu
hepsi biribirinden ilgili arkadaşlar idi memnun kaldık

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Erzincan Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Erzincan Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Erzincan Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Erzincan Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Erzincan Karayolları Misafirhanesi

Erzincan Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Erzincan Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Erzincan Karayolları Misafirhanesi Konumu Erzincan Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

117 adet sorgu var. 0,416