Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi

Diyarbakır ilinin merkezinde bulunan Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla hem konaklama hemde restoran hizmeti sunulmaktadır.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi yapı olarak oldukça beğenilen bir kamu misafirhanesi olmaktadır. Diyarbakır şehrinin birbirinden güzel turistik mekanlarını gezmenize olanak sağlayan bu şehirde uygun fiyatlı bir konaklama ilede bütçe dostu olmaktadır. Ailenizle birlikte güzel bir konaklama ile huzur dolu bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi kamu misafirhaneleri arasında yer almakta olup, hem fiyatı hem güvenliği hemde otel konsepti yapısı ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Adresi : Yenişehir, Büyük Alp Cd. No:9, 21100 Yenişehir – Diyarbakır

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0412 241 02 00 —- 0412 228 80 50

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Harika bir ortam otopark , yemekler, hizmet, güler yüzlü personel ile karşılandık müthiş
Güzel konumda, temiz, uygun fiyatlı konaklama. Teşekkürler.
Kamu çalışanlarının kişi başı 90 liraya kalabildiği temizliği, rahatı konforu ile birçok oteli geride bırakacak bir misafirhane. Odalar tertemiz. Yastık ve yatak kılıfları mis gibi kokuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretli bir şekilde mevcut. Kahvaltısı standart kahvaltı tabağı. Fakat akşam yemeği mükemmel denecek derecede. Karışık kebap ve karışık pidesini tavsiye ederim. Fiyatlar çok makul. Tesis içerisinde kuaför de mevcut. Personeller çok ilgili ve içten. Emeği geçen tüm karayolları personellerine teşekkür ederim..
Kamu çalışanlarının kişi başı 90 liraya kalabildiği temizliği, rahatı konforu ile birçok oteli geride bırakacak bir misafirhane. Odalar tertemiz. Yastık ve yatak kılıfları mis gibi kokuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretli bir şekilde mevcut. Kahvaltısı standart kahvaltı tabağı. Fakat akşam yemeği mükemmel denecek derecede. Karışık kebap ve karışık pidesini tavsiye ederim. Fiyatlar çok makul. Tesis içerisinde kuaför de mevcut. Personeller çok ilgili ve içten. Emeği geçen tüm karayolları personellerine teşekkür ederim..
Odalar temiz ve ferah. Mekan çok merkezi güzel bir yerde. Yalnız klimalar çok gürültülü çalışıyor ve az soğutuyor.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Diyarbakır Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Diyarbakır Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Diyarbakır Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konumu Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

125 adet sorgu var. 0,397