Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Denizli Karayolları Misafirhanesi

Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Denizli ilinin merkez ilçesi Pamukkale ilçesinde Karayolları Genel Müdürlüğü Karayolları 27. Şube Şefliği bünyesinde Denizli Karayolları Misafirhanesi olarak hizmet sunmaktadır.

Denizli Karayolları Misafirhanesi konaklama olarak faaliyet gösteren bir misafirhane olmakla birlikte şehir merkezinde yer almaktadır. Etrafında Pamukkale Belediyeside yer almakta olduğundan kaynaklı bir çok kamu kurum ve kuruluşu çevresinde yer almaktadır.

Denizli Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunmakla birlikte kamu güvencesinde olduğundan dolayı kamu personelleri tarafından sıklıkla eğitim, seyahat ve tatil gibi planlarında ilk sıralarda yer almaktadır.

Denizli Karayolları Misafirhanesi çevresinde market, kuaför, masaj salonu eczan, kuaför, restoran gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Denizli Karayolları Misafirhanesi konaklarken Pamukkale Travertenleri, Acıgöl, Işık Gölü, Hierapolis Antik Kenti, Çamlık Parkı, Kayak Merkezi ve Kaklık Mağarası şehrin gezilecek yerleri arasında yer almaktadır.

Aynı Zamanda Denizli Karayolları Misafirhanesi nde konaklarken Mercimek Çorbası, Kedi Börülcesi Çorbası, Domates Çorbası, Kuru Börülce Çorbası, Ovmak Çorbası şehrin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Denizli Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Denizli Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Denizli Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Denizli Karayolları Misafirhanesi Adresi : İncilipınar Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No:236  Pamukkale – Denizli

Denizli Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Denizli Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0258 212 54 40 veya 0258 212 54 41

Denizli Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Denizli Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Denizli Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Denizli Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Güzel temiz sessiz sıcak su var klima var odalar geniş
Misafir hanede kaldık sıkıntı yaşamadık görevliler yardımsever kişilerdi. Teşekkür ediyorum.
Gerçekten taktire şayan bir misafirhane.
personel oldukça ilgili bir kamu misafirhanesi edasıyla yardımcı oluyorlar, aynı zamanda tüm personel terbiyeli ve her konuda mütevazi bir şekilde cevap veriyorlar iyiki burada kaldık.
konaklama olarak bence ilk olarak tercih edilmesi lazım. fiyatlar oldukça uygundu

Denizli Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Denizli Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Denizli Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Denizli Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Denizli Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri Denizli Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Denizli Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Denizli Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Denizli Karayolları Misafirhanesi Konumu Denizli Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

110 adet sorgu var. 0,244