Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Çeşme Karayolları Misafirhanesi

Çeşme Karayolları Misafirhanesi

İzmir şehrinin 50.000 nüfusa sahip ilçesi olan Çeşme ilçesinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çeşme Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi şehri kuş bakışı görebileceğiniz bir alanda yer alan bir işletme olmakla birlikte mükemmel bir atmosfere, doğaya, ferahlığa mevcut bir alanda yer almaktadır. Şehrin gürültüsünden kalabalığından trafiğinden uzak güzel bir tatil yapmanıza olanak sunmaktadır.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi karayolları personelleri tarafından tercih edilmekte olup, aynı zamanda diğer kamu personellerininde ihtiyaçlarına yönelik tercih edilmektedir. Fiyat politikası gereği ile güzel ve aynı zamanda bütçe dostu olmaktadır.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Alaçatı, Çeşme Marina, Çeşme Kalesi, İnkilap Caddesi, Paşa Limanı, Antika Pazarı, Sakız Ağacı Koruluğu gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi şehir merkezine çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Burada konaklarken aracınızın olması oldukça büyük bir nimet diyebiliriz. Ama otobüs veya taksi ilede şehir merkezine gidip gezebilmeniz imkanlar dahilinde yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Çeşme Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çeşme Karayolları Misafirhanesi Adresi : Musalla Mahallesi İzmir – Çeşme Yolu Üzeri Çeşme – İzmir 

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0232 435 87 92

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Çeşme Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Çeşme Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Devletin böyle bir tesise sahip olması çok güzel bir şey ulaşımı biraz zor o da dolmuşla hallediliyor havuz güzel yemekler muhteşem personel oldukça ilgili alakalı deniz kenarında olsa harika olurmuş. Normal bir İnternet olsa daha güzel olur İnternet var ama bir çok yere girilmiyor (sosyal medya vs)
Gerçekten çok ferah temiz rahat olabileceğiniz bir tesis. Yeme içme olarak gerçekten çok bol ve özenli hazırlanıyor. Havuzu bahçesi odaları tertemiz çalışanlar ilgili. Bu fiyata böyle hizmet çok çok iyi
Burası ağaçlar arasında, tepede manzarası çok güzel bir tesis…
Konum itibariyle şehre tepeden bakan, yemekleri güzel ve havuzu temiz, bakımlı olan bir tesis. Oda konforu olarak da gayet modern ve yeterli. Havası çok ferah ve taze. Kalınması gereken bir yer.
Harika bir yer devlet işletmelerinin bu kadar düzenli ve temiz olması gerçekten çok güzel yemekler ve kahvaltı çok iyiydi odalar temiz ve bakımlı resepsiyondaki Gökhan beye ayrıca tşklr
Bayıldık buraya otelden daha iyi temiz kalabalık değil bahçe lokasyon çok iyi personel iyi odalar miss herşey süper

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Çeşme Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Çeşme Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu Çeşme Karayolları Misafirhanesi

Çeşme Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Çeşme Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Çeşme Karayolları Misafirhanesi Konumu Çeşme Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

118 adet sorgu var. 0,286