Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Burdur Karayolları Misafirhanesi

Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Burdur ilinin il merkezinde yer alan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 134. Şube Şefliği bünyesinde hizmet sunan Burdur Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır.

Burdur Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için sunulan bir kamu misafirhanesi olmaktadır. Ailenizle birlikte tatil, seyahat, eğitim, iş planlarınızda konaklayabilmenize olanak sağlayan uygun fiyatlı bir kamu misafirhanesi olduğundan kaynaklı olarak yılın her dönemi oldukça yoğun bir ilgiye sahip bir misafirhane olmaktadır.

Burdur Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezi bir konumunda yer almakta olup, Ana cadde üzerinde yer almaktadır. Etrafında bir çok kamu binası yer almakta olup, aynı zamanda restoran, büfe, avm, kafeterya gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Burdur Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda Burdur Gölü, Bucak Şelalesi, Burdur Müzesi, Ağlasun Kanyonu, Sagalassos Antik Kenti, Yeşilova Höyüğü, Salda Gölü, Göller Yöresi Milli Parkı ve Hacılar Kanyonu şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında yer almaktadır.

Burdur Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda şehrin lezzetli yemekleri arasında gazel böreği, Burdur şiş, testi kebabı, çekme, kömbe, Burdur muhallebisi, ceviz ezmesi Burdur şehrinin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Burdur Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Burdur Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesi Adresi : Bahçelievler Mahallesi, Gazi Osman Paşa Caddesi No:30 Merkez – Burdur 

Burdur Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0248 233 28 80

Burdur Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Burdur Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Burdur Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar çok temiz. Girişteki görevliler de çok alakadar. Tavsiye ederim.
1 gece konakladık. Odalar cok temiz.odalarda klima,tv,buzdolabi var. Çalışanlar güler yüzlü.
görevli arkadaşlar çok yardımcı oldular. her açıdan değerlendirdiğimizde mükemmel bir misafirhane
2 gece konakladım oda içerisinde herşey mevcut. yataklar eşyalar çok temiz
odalar temiz. temizlik iyi yapılıyor. çalışanlar ilgili

Burdur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Burdur Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Burdur Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Burdur Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Burdur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Burdur Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Burdur Karayolları Misafirhanesi Konumu Burdur Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,398