Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Batman Karayolları Misafirhanesi

Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Batman ilinin il merkezinde yer almakta olup, Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Karayolları 97. Şube Şefliği içerisinde konaklama sunan Batman Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti vermektedir.

Batman Karayolları Misafirhanesi şehrin merkezinde bulunması sebebiyle oldukça popüler bir misafirhane olmaktadır. İçerisi doğadan bir çevre gibi yer almakta olup, kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Batman Karayolları Misafirhanesi çevredinde benzin istasyonu, ekmek fırını, camii, büfe, restoran gibi bir çok irili ufaklı işletme yer almaktadır.

Batman Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından ve kurumun kendi personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı olması sebebiyle Batman şehrinde eğitim, seyahat, eğlence, iş seyahati gibi ulaşımlarınızda tercih sebebi olan misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Batman Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Şam böreği, mumbar dolması, perde pilavı, tandır ekmeği, ayran çorbası, tırşık, içli köfte, kaburga dolması ve kuru dolma yer almaktadır.

Batman Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Mereto Dağı, Sason Yaylası, Yaşar Kemal Kent Ormanı ve Kırkat Göleti Mesire Alanı, El Rızk Camisi, Rabat Kalesi, Pertükan Kalesi, Bozıkan Kalesi yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Batman Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Batman Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Batman Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Batman Karayolları Misafirhanesi Adresi : Site Mahallesi, Özgürlük Bulvarı üzeri Merkez – Batman 

Batman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Batman Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0488 213 27 49

Batman Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Batman Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Batman Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Batman Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

misafirhanede konaklama fırsatı buldum. Güvenlik arkadaşlar oldukça yardımcı oldular her konuda memnun kaldım.
Konaklama için tek tercihim fiyat performans tam anlamıyla memnun kaldım.
Babam burada çalışıyor, konaklama olarak güzel. üniversiteden arkadaşlarım geldiğinde burada konaklatıyorum
çok memnun kaldım. keşke her misafirhane böyle iyi ve güzel olsa

Batman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Batman Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Batman Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Batman Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Batman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Batman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Batman Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Batman Karayolları Misafirhanesi Konumu Batman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,510