Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Bartın Karayolları Misafirhanesi

Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Bartın il merkezinde bulunan ve  Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Karayollar 156. Şube Şefliği bünyesinde konaklama fırsatı sunan Bartın Karayolları Misafirhanesi kullanıcı dostu konaklaması ile akıllarda uzun süre unutulmayacak anılar doğurmaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunması amacıyla il merkezinde konaklama sunarken aynı zamanda uygun fiyatı sayesinde kendisine hayran bırakmaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi konum olarak etrafında bir çok irili ufaklı hem kamu hemde özel işletme yer almaktadır. Bunlardan bazıları Orman Müdürlüğü, yüzme havuzu, tabiat parkı, Kültür Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü, restoran, maket, avm, kafeterya yer almaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Pumpum Çorbası, Pirinçli Mantı, Yumurtalı İsbut, Kırk Katlı Börek, Amasra Salatası, Tirit, Tavuklu Köy Böreği, Etli Ayva  yer almaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Küre Dağları Milli Parkı, İnkumu Plajı, Güzelcehisar Koyu, Göldere Şelalesi, Bartın Çayı, Bakacak Tepesi, Ulukaya Şelalesi, Amasra Plajı, Kapısuyu Plajı, Amasra Ağlayan Ağaç, Gürcüoluk Mağarası, Ulu Yayla, Amasra Büyük Liman Plajı, Güzelcehisar Lav Sütunları ve Delikli Şili yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Bartın Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Bartın Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesi Adresi : Tuna Mahallesi, Çaydüzü Caddesi No:1 Merkez – Bartın

Bartın Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0378 227 49 54 

Bartın Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Bartın Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Geldiğimizde oda temizdi . Odada saç kurutma makinesi var. Saç ve vücut havlusuyla beraber kağıt terlik de konulmuş.
Kucuk bir yer.Ama cok temiz,esyalar yeni.Gorevliler ilgili.
Fiyat ve hizmet açısından güzel bir misafirhanesi var.
Yol kenarında çam ağaçlarının gölgesinde güzel bir mekan

Bartın Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Bartın Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Bartın Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Bartın Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Bartın Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Bartın Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Bartın Karayolları Misafirhanesi Konumu Bartın Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

109 adet sorgu var. 0,279