Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Balıkesir ilinin merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 141. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Balıkesir Karayolları Misafirhanesi tatil, eğlence, seyahat, eğitim veya iş gezilerinizde tercih edebileceğiniz bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi şehrin tam merkezi bir alanında yer almakta olup, Merkez Karesi ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Misafirhane çevresinde anaokulu, sağlık ocağı, kuaför, market, restoran bulunmaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi ağaçlar ile çevrili tam vahada kendinizi bulabileceğiniz yeşillikler içerisinde bir misafirhane olmaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi oda içerisinde sunduğu olanaklar ile hemen hemen her ihtiyacınızda çözüm sunmaktadır. Oda içerisinde televizyon, buzdolabı gibi temel ihtiyaç ürünleri ile rahat bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında Sura, Peynirli Patlıcan, Bigadiç Güveci, Düğün Çorbası, Susurluk Ayranı, Edremit Köftesi, Tirit ve Keşkek yer almaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yerleri arasında Avşa Adası, Şeytan Sofrası, Sütüven Şelalesi, Şahinderesi Kanyonu, Kuşcenneti Milli Parkı ve Ayvalık Adalar Tabiat Parkı yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Balıkesir Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Adresi : Atatürk Mahallesi Bandırma Caddesi Üzeri Karesi – Balıkesir

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0266 249 71 30

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

konaklama fırsatı bulduğum güzel misafirhanelerden biri
hoş bir misafirhane her açıdan güzel ve yeterli güzellikte
girişteki güvenlik çok yardımcı oldu minnettarım ona
şehrin güzel bir noktasıda yer almaktadır. Sınav için tercih ettim ben
Çok temiz bir mekandı ve cocuklar ile birlikte konaklamaktan çok mutlu olduk.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Balıkesir Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Balıkesir Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Balıkesir Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konumu Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

108 adet sorgu var. 0,290