Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Anamur Karayolları Misafirhanesi

Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Mersin ilinin Anamur ilçesinde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğü 52.Şube Şefliği bünyesinde, Anamur Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı duyanlara çözüm olarak sunulmuş bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi şehrin güzel bir konumda yer almakta olup, bir çok yönden ulaşım açısından değerlendirdiğimizde oldukça beğenilen bir konumda yer almaktadır. Anlayışlı yöneticileri ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde memnuniyet oranının oldukça yüksek olduğu misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir kamu kurum ve kuruluşu, bankalar, oto tamirciler, restoranlar, büfe ve kafeterya yer almaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir Anamur tatili yapmanıza olanak sunarken aynı zamanda fiyat politikası sebebiylede bütçe dostu bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi konaklarken Kapama (börek), Keşkek, Batırık, Gölevez, Samsıra, Heleş, Maş Çorbası, Bakla, şehrin kendine has yiyecekleri arasında yerini alırken, Mamure Kalesi, Anemurium Antik Kenti, Köşekbükü Mağarası, Akaköprü, Titiopolis Antik Kenti, Abanoz Yaylası ve Eyüp Sultan Camii şehirler özdeşleşmiş yerler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Anamur Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Anamur Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesi Adresi : Bahçe Mahallesi, Bankalar Caddesi Üzeri Anamur – Mersin

Anamur Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0324 814 11 32

Anamur Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Anamur Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Geçmiş yıllara göre daha temiz ve düzenli. Ailece kalınabilecek bir yer. Kendi eviniz gibi hissettik. Şahin bey e ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Ayşegül hanıma ilgisi için çok teşekkür ederiz kültürlü ve güzel insanlar fiyatları ve hizmetleri makul daha da iyi olur inşallah bizleri madur etmediler yiyecek içeceğiniz varsa dışarı bile gitmenize gerek yok yemek için klima televizyon duş kolay gelsin
2 gün konaklama şansım oldu konumu güzel.
Güleryüz hizmet hepsi bir arada

Anamur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Anamur Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Anamur Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Anamur Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

 

Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Anamur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Anamur Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Anamur Karayolları Misafirhanesi Konumu Anamur Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

109 adet sorgu var. 0,812