Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Aksaray Karayolları Misafirhanesi

Aksaray Karayolları Misafirhanesi

Aksaray ilinin il merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 38. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Aksaray Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmeti ile akıllarda yer edinmektedir.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi yol güzergahında yer alan bir misafirhane olmakla birlikte uygun fiyatlı konaklama hizmeti sayesinde bütçe dostu bir hal almaktadır.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi konum olarak Aksaray-Adana Yolu üzerinde yer almakta olup, hemen yanında petrol istasyonu, Kyk kız yurdu, polis okulu gibi kurumlar yer almaktadır. Şehrin girişinde yer aldığından şehir merkezine ortalama 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. 

Aksaray Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Çiğleme, Soğanlama, Kokina Çorbası, Bamya Çorbası, Erişte, Kuskus Pilavı, Mantarlı Bulgur Pilavı, Aksaray Tava  yer almaktadır.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Tuz Gölü, Ihlara Vadisi, Peribacaları, Ziga Kaplıcaları, Narlı göl ve Hasan Dağı yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Aksaray Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesi Adresi : Hacılar Harmanı Mahallesi, Aksaray-Adana Yolu Üzeri Merkez – Aksaray

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0382 215 00 64

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Şehirin girişinde yer almakta olup, fiyatıyla kendisine hayran bırakmakta
memnun kaldım çok ama çok güzeldi. personeller ilgili
bu mükemmel bir yer doğa ile iç içe kendisine hayranlık uyandırmaktadır

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Aksaray Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Aksaray Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Aksaray Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Aksaray Karayolları Misafirhanesi Aksaray Karayolları Misafirhanesi Aksaray Karayolları Misafirhanesi

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Aksaray Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konumu Aksaray Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 1,575