Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Afyon Karayolları Misafirhanesi

Afyon Karayolları Misafirhanesi

Afyonkarahisar ilinin merkezinde yer alan, Karayolları 31. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet sunan Afyon Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı hissedenlerin en önemli destekçisi arasında yer almaktadır.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Organize Sanayi bölgesine giderken yol üzerine yer almakta olup, yeni bir bina olmakla birlikte harika bir tasarıma sahip bir misafirhane olmaktadır. Popüler bir misafirhane olmakla birlikte bir çok kişi tarafından oldukça sevilen bir misafirhane olmaktadır.

Afyon Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmekle birlikte yol güzergahlarında, eğitim planlarında, seyahatlerinde tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Afyon Karayolları Misafirhanesi çevresine yakın işletme bulunmaktadır.  Afyon Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin biraz dışında yer almasından kaynaklı ulaşım aracınızın olması yararınıza olacaktır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Afyon Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Afyon Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesi Adresi : Karşıyaka Mahallesi, Prof. Dr. Abdülkadir Akcan Caddesi No:75 Merkez – Afyonkarahisar 

Afyon Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0272 217 19 10

Afyon Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Afyon Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Daha çok yeni yapılmış. Eşyalar yeni üzerinde sıfır kokusu duruyor. Çok temiz. Odası geniş, ferah. Biz çok memnun kaldık. Afyon’da bir daha kalırsak sadece burada konaklarız. Kamu çalışanına kişi başı 180 TL ücreti var.
Çok memnun kaldık. Odalar tertemiz, sıcacık ve resepsiyonda görevli personel güler yüzlü çok ilgili. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği mevcut fiyat olarak gayet uygun kişi başı 75 TL. Konaklama ihtiyacı olan aile veya kişiler rahatlıkla kalabilir.
Marmaris e giderken 1 gece konakladık güvenli, pırıl pırıl yeni açılmış eskimemiş tertemiz bir tesis sessiz sakin bir yer tavsiye ederim rezervasyon sırasında da çok yardımcı oldular kahvaltısı 8 de başlıyor malesef biz erken çıkmak zorundaydık biraz daha erken kahvaltı verirlerse harika olur.
Çok güzel bir misafirhane. Yeni yapılmış oda çok temiz ve geniş ve modern.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Afyon Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Afyon Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Afyon Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Afyon Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Afyon Karayolları Misafirhanesi

Afyon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Afyon Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Afyon Karayolları Misafirhanesi Konumu Afyon Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112 adet sorgu var. 0,344